Mano GargždaiPriekulės gimnazija išgirdo: raktus nuo naujo priestato gaus po metų

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje – džiugus bruzdesys. Mokyklos bendruomenė, Savivaldybės vadovai susitiko su rangovu, čia statysiančiu ilgai lauktą, beveik 800 kvadratinių metrų dydžio priestatą.

 

Sutartis su UAB „Stamela“ pasirašyta lapkričio pradžioje, o raktus nuo naujų patalpų įmonė planuoja perduoti jau po 12 mėnesių, tad kitų metų didžiąsias šventes mokiniai galės sutikti naujoje aktų salėje, kurios dabar mokyklai itin trūksta. Pradėti paruošiamuosius darbus ir apsitverti statybvietę įmonė žada jau artimiausiu metu.

Apie poreikį plėsti gimnazijos erdves kalbėta jau dešimtmetį, kuomet mokykloje mokėsi 550 mokinių. Šiandien gimnazijoje mokosi 921 vaikas, o per kelis ateinančius metus, planuojama, jų skaičius turėtų pasiekti ir visą tūkstantį. Tad klausimų ir argumentų, ar ugdymo įstaigai tikrai būtina plėtra, nekilo niekam.

Pasibaigus statyboms mokiniai ir mokytojai turės daugiau erdvės, tad rangovai taip pat džiaugiasi savo darbu galėsiantys prisidėti prie šio tikslo įgyvendinimo.

Priestate bus keturios naujos klasės, kuriose planuojama įrengti gamtos mokslų tyrimų laboratorijas, ir beveik 280 kv. m dydžio aktų salė, kuria naudotis galės ir didelė Priekulės miesto bendruomenė.

Į priestatą bus galima patekti per naują vestibiulį iš senojo mokyklos korpuso bei per dar vieną įėjimą iš stadiono pusės. Projekte numatyta, kad statant priestatą bus išsaugotas ir vidiniame mokyklos kieme augantis ąžuolas, o prie jo sukurta rekreacinė erdvė su lauko terasa.

Savivaldybė tvarkys ir kitą infrastruktūrą: stadiono pusėje, prie Priekulės vaikų darželio planuojama įrengti įvažiavimą iš Žirgų gatvės, aikštelę su automobilių stovėjimo vietomis ir pėsčiųjų taką iki naujojo gimnazijos priestato.

Savivaldybės vadovai gimnazijos bendruomenei palinkėjo kantrybės, o trisdešimties metų darbo patirtį statybų sektoriuje turinčiam rangovui – atsakingai, sėkmingai ir laiku atlikti visus suplanuotus darbus.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 281 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,