Mano GargždaiKlaipėdos rajonas ir toliau teikia humanitarinę pagalbą Ukrainos Limano miestui

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Šiandien Klaipėdos rajono savivaldybės Taryba vienbalsiai pritarė humanitarinės pagalbos teikimui mūsų miestui partneriui Ukrainoje – Limanui. Partneriams dar šį mėnesį bus išsiųstas greitosios pagalbos automobilis, krovininis mikroautobusas, generatoriai, benzininiai pjūklai, kirviai. Kitą mėnesį bus perkama šiukšliavežė ir vandens cisterna, palydovinės interneto stotys. Iš viso paramai skirta daugiau nei 80 tūkst. eurų.

 

„Su Limano meru Aleksandru Žuravliovu ryšį palaikome nuo pat Rusijos pradėto karo Ukrainoje pradžios. Kai kalbėjomės apie tai, ko šiuo metu jiems labiausiai reikia, situacija Limane buvo tikrai sudėtinga. Rusijai ir toliau atakuojant energetinę infrastruktūrą trūkinėja elektros, vandens, šildymo tiekimas. Tad nuspręsta pirkti tai, kas šiuo metu jiems reikalingiausia, ką galima panaudoti žmonių gelbėjimui, infrastruktūros atstatymui. Ne kartą sakiau, kad prie Ukrainos kovos su teroristine valstybe mes prisidėsime, kuo galėsime. Ir tai darysime, kol Ukraina laimės“, – teigia Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Vasarą Klaipėdos rajono savivaldybė į Limaną išsiuntė paramos už maždaug 50 tūkst. eurų. Buvo perduoti du automobiliai, kurie naudojami iki šiol. Taip pat išsiųsta reikalingiausių vaistų siunta.

„Privalome atsiliepti į mūsų miesto partnerio pagalbos šauksmą. Limanui pagalba dabar būtina, todėl Savivaldybės komanda daro viską, kad būtiniausi daiktai į Ukrainą iškeliautų kuo greičiau. O po to laukia kiti darbai – Limanas taip pat prašo ir šiukšliavežės bei vandens cisternos, palydovinių interneto stočių, kurių pirkimą organizuosime jau artimiausiu metu. Jiems reikalinga visa įmanoma pagalba miesto tvarkymui, atstatymui“, – sako Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 99 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,