Mano GargždaiGirininkuose – „Gerumo šviesos“ renginys

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Girininkų bendruomenės nuotr. Girininkų bendruomenės nuotr.

Bendruomenė pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendino projektą, kurio metu atnaujintas apšvietimas, surengta žibintų darymo edukacija, puošiama kaimo aplinka ir baigiamuoju renginiu paminėta Šviesos diena. Atnaujinti lauko šviestuvai užtikrins kaimo gyventojų saugumą žaidžiant, ilsintis tamsesniu paros metu prie tvenkinio. Žmonės susibūrę galės ilgiau vakaroti ir bendrauti išpuoselėtoje erdvėje, būti gryname ore.

 

Kad girininkiškiams būtų ne tik šviesu, bet ir saugu, bendruomenė skelbė akciją „Būk matomas ir saugus kelyje!“ Šventės metu Girininkų gyventojai atsakinėjo į saugaus eismo klausimus ir kiekvienas atėjęs į šventę gavo po atšvaitą, kurį dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija. Sužibo ne tik Kalėdų eglutė, bet ir ant kiekvieno šventės dalyvio rankų suspindo atšvaitai. Girininkų bendruomenė dalyvavo konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“.

Dėkojame Klaipėdos r. savivaldybei bei Lietuvos automobilių kelių direkcijai už projektų finansavimą. Ačiū Vėžaičių bendruomenei už smagų kalėdinio karavano apsilankymą ir pasilinksminimą su Kalėdų Seneliu bei jo palyda.

 

Linksmų ir šiltų švenčių linki bendruomenės pirmininkė Lina Lapinskienė.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 125 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,