Mano GargždaiKretingalėje nuvilnijo dainų ir šokių festivalis „Kalėdinė pasaka“ (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Stebuklingomis žiemos rogėmis per sniegu pasipuošusius medžius ir apipustytus kelius į Kretingalę atvažiavo regioninis vaikų ir moksleivių dainų ir šokių festivalis „Kalėdinė pasaka“. Festivalio tikslas – puoselėti Kalėdinio laikotarpio dainas ir giesmes, sceninio šokio ir dainavimo tradicijas, skatinti vaikų domėjimąsi šokiais, plėtoti kolektyvinį bendradarbiavimą, sudaryti sąlygas kolektyvams koncertuoti, turtinti vaikų ir mokinių emocinę, kultūrinę, socialinę patirtį bei tęsti festivalį.

 

Kretingalės kultūros centras lūžo nuo vaikų klegesio, nes festivalyje pasirodė net 27 kolektyvai iš viso Klaipėdos regiono. Gražiausiomis kalėdinėmis dainomis, šokiais mus džiugino Klaipėdos r. Plikių I. Labutytės pagrindinės mokyklos, Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos, Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos, Vydmantų gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinės mokyklos, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinės mokyklos, Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Švyturys“, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinės, Klaipėdos r. Dituvos pagrindinės mokyklos, Kretingos r. Kurmaičių pradinės mokyklos, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos, Klaipėdos Vitės progimnazijos, Kretingalės pagrindinės mokyklos Girkalių skyriaus, Kretingalės ikimokyklinio ir priešmokyklinio skyriaus bei Kretingalės pagrindinės mokyklos vaikai ir moksleiviai.

Festivalio sumanytoja Kretingalės pagrindinės mokyklos pavaduotoja ugdymui Deimantė Vitkutė-Stonkuvienė džiaugėsi, kad šis renginys yra ne tik proga visiems įkvėpti stebuklingos kalėdinės dvasios, bet ir vieniems iš kitų pasimokyti, pasidalinti geromis emocijomis, užmegzti draugiškus ryšius ir bendradarbiauti.

Labai tikimės, kad festivalis gyvuos tiek, kiek gyvuoja Kalėdos!

Už svetingumą dėkojame Kretingalės kultūros centrui ir festivalio rėmėjui Klaipėdos rajono savivaldybei.

 

Festivalio organizatorių nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 100 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,