Mano Gargždai„Vaivorykštės“ gimnazijos komandai projekte „Sveikata visus 2022 metus“ – pirma vieta respublikoje

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Raimondos Kundrotienės nuotr. Raimondos Kundrotienės nuotr.

Sėkmingai baigėsi visus metus trukęs ilgalaikis Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotas projektas „Sveikata visus 2022 metus“. Jo tikslas – padėti mokiniams įgyti bendrą suvokimą apie sveikatą, išsiugdyti naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti mokinius rinktis sveiką gyvenimo būdą. Projektas subūrė 502 komandas ir 20 046 dalyvių iš visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų, vaikų ir jaunimo organizacijų, klubų, būrelių.

 

Kiekvieną mėnesį įgyvendinome projekto organizatorių skelbtus iššūkius (iš viso įvykdėme 11 iššūkių: „Sveikas vargšas – turtingesnis už ligotą karalių“, „Šiandien – su kupra, rytoj – su lazda“, „Kai nesveikas maistas – reikalingas ir vaistas“ ir kt.). Originaliai ir kūrybiškai atlikome įvairias užduotis – pagal kiekvieno mėnesio pateiktus iššūkius kūrėme plakatus, eilėraščius, atmintines, iliustravome, vizualizavome pateiktas užduotis, kūrėme skaitmenines knygas, filmus, fotografavome gamtos reiškinius, teikėme pasiūlymų apie sveikatą, tyrinėjome aplinką.

Baigiantis kalendoriniams metams džiaugiamės, kad Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos II c klasės komanda „MIGDOLAI“ pripažinti I vietos nugalėtojais!

Padėkos raštu ir specialiuoju prizu apdovanota Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos II h klasės mokinė Agnė Požytė. Mokinė, naudodamasi projekto „Sveikata visus metus“ iššūkiais, išleido 10 komiksų knygučių „Po audros“. Gimnazistė sukūrė pasakojimą, kuriame yra trys dalyviai: Kovas, Kanarija, Kuosa. Agnė visus projekto dalyvius nustebimo savita sukurta istorija apie sveikatą, unikaliomis iliustracijomis.

Agnė Požytė

 

Šiais sudėtingais laikais gimnazistai, tarsi pritardami graikų filosofo Sokrato žodžiams: „Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“, – ne tik atsakingai, bet ir kūrybiškai kalba apie sveikatos puoselėjimą.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 243 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,