Mano GargždaiVeiklos vykdytojų dėmesiui: metinės GPAIS ataskaitos turi būti pateiktos iki kovo 1 d.

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
AAD nuotr. AAD nuotr.

Aplinkos apsaugos departamentas primena, kad atliekų tvarkytojai ir ūkio subjektai privalantys vykdyti atliekų susidarymo apskaitą iki kovo 1 d. turi pateikti metines atliekų tvarkymo ir susidarymo ataskaitas Vieningoje gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacinėje sistemoje (toliau – GPAIS).

 

„Metinės atliekų tvarkymo ir susidarymo ataskaitos teikiamos atliekų tvarkymo ir susidarymo apskaitų, vedamų GPAIS, pagrindu. Jeigu ataskaitiniais metais atliekų nesusidarė ar atliekų tvarkymo veikla nebuvo vykdoma, ūkio subjektas ar atskiras jo padalinys, vis tiek turi pateikti metinę ataskaitą, kuri automatiškai suformuojama remiantis paskutiniais GPAIS turimais duomenis“, – primena Kauno aplinkos kokybės kontrolės skyriaus vyr. specialistė Ramunė Burzdžiūtė.

Pasak aplinkosaugininkės, norint ataskaitą taisyti, prašome kreiptis el. paštu , nurodykite temą  „Atmesti ataskaitą koregavimui“, el. laiške parašykite atliekų darytojo ar tvarkytojo pavadinimą, ataskaitos tipą ir metus, taip pat atliekų tvarkymo ar susidarymo vietos pavadinimą ir adresą.

Primename:

  • Pasitelkite GPAIS svetainėje esančiomis instrukcijomis ir vadovais – https://www.gpais.eu/pagalba.
  • Naudokitės dažniausiai užduodamų klausimų informacija – https://www.gpais.eu/duk.
  • O jei kyla klausimų, susijusių su GPAIS veikimu, galite konsultuotis el. paštu .

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 152 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,