Mano GargždaiMRU kviečia moksleivius dalyvauti „Aukštųjų mokyklų mugėje 2023”, kurioje – vertingos veiklos, praktiniai patarimai ir motyvaciniai pranešimai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Mykolo Romerio universitetas (MRU) kviečia moksleivius sausio 19 dieną, 10–16 valandomis, Žalgirio arenoje, Kaune, dalyvauti „Aukštųjų mokyklų mugėje 2023“, kurios metu jaunuoliams bus suteikiama visa aktuali informacija, susijusi su ateities karjeros vizija.

 

Renginys atviras visiems

„Aukštųjų mokyklų mugė 2023“ – tai vienas laukiamiausių metų renginių, kuriuo siekiama aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, supažindinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka.

Mugės metu moksleivių lauks vertingos diskusijos, renginiai ir motyvaciniai pranešimai, praktinių patarimų sesija. Taip pat MRU atstovai pakonsultuos moksleivius bei paaiškins, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti įvairias studijų programas, kaip pasirengti studijoms, pristatys karjeros galimybes ir perspektyvas baigus aukštąją mokyklą.

 

MRU – stiprus įvairiose studijų kryptyse

MRU – didžiausias specializuotų socialinių mokslų universitetas Lietuvoje, kuriame siūloma net 14 bakalauro studijų krypčių: ekonomika, filologija, finansai, komunikacija, pedagogika, psichologija, politikos mokslai, socialinis darbas, teisė, vadyba, verslas bei viešasis administravimas. Taip pat 12 magistrantūros studijų krypčių: edukologija, ekonomika, finansai, komunikacija, politikos mokslai, vadyba, psichologija, socialinis darbas, teisė, turizmas ir valdymas, viešasis administravimas, žmonių išteklių vadyba.

Remiantis žurnalo „Reitingai“ 2023 metų universitetų studijų krypčių reitingu, kuriame įvertintos universitetų bakalauro ir magistrantūros studijos – MRU išsiskiria aukštu įvertinimu įvairiose studijų kryptyse.

MRU pirmauja bakalauro nuolatinių studijų teisės mokslų krypčių grupės teisės studijose (net 75,16 taško).

Magistrantūros studijų teisės mokslų krypčių teisės studijose MRU yra antras (67,86 taško). Iš visų magistrantūros studijų krypčių MRU patenka į TOP 3 verslo, viešojo administravimo, žmonių išteklių vadybos, turizmo ir poilsio, teisės bei psichologijos studijų srityse.

MRU yra vienintelis į „UI GreenMetric“ reitingus patekęs Lietuvos universitetas. MRU tarp tvariausių universitetų užima 198 vietą Europoje ir 570 poziciją pasaulyje.

Universitete šiuo metu studijuoja apie 5 900 studentų. Iš jų 11 proc. sudaro užsienio piliečiai, atvykę iš 65 skirtingų pasaulio šalių.

Daugiau informacijos apie „Aukštųjų mokyklų mugę 2023“ galima rasti čia: https://bit.ly/3GE4MxB.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 117 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,