Mano GargždaiKlaipėdos keleivinis transportas pristato naujas bilietų rūšis

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
KKT nuotr. KKT nuotr.

„Tobulindami savo elektroninio bilieto sistemą, šiemet sukūrėme naujas bilietų rūšis. Bendra jų visų savybė – jos leidžia taupyti kelionės išlaidas", – praneša Klaipėdos keleivinis transportas.

 

365 dienų bilietas Klaipėdiečio kortelėje

Naujoji Klaipėdiečio kortelė skirta Klaipėdoje gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims. Yra ir virtuali, telefone, ir fizinė – plastikinė. Pastarąją galima naudoti ir kaip įprastą KKT bilieto kortelę visoms bilietų rūšims. Tačiau su ja dabar galima pirkti internetu ir naujos, ypatingos rūšies lengvatinį bilietą. Visos kainos 365 dienų bilietas su Klaipėdiečio kortele internetu kainuoja nebe 255 eurus, kaip kitiems keleiviams, o tik 205.

Klaipėdiečio kortelę galima užsisakyti internetu adresu kortele.klaipeda.lt arba atėjus į savivaldybės paslaugų centrą Taikos pr. 52C. Išduodama nemokamai; skelbiama, jog kortelės pagaminimas (ji yra vardinė) gali užtrukti iki 20 dienų.

 

Dienos bilietas priemiestyje

Taip pat pristato naują 1–2 zonų dienos bilietą. Jis kainuoja (pilna kaina/50 proc./80 proc. nuolaida) 4 / 2 / 0,80 Eur ir 1,40 euro studentams.

Bilietas naudingiausias vidutinį ir ilgą atstumą antrojoje zonoje važiuojantiems keleiviams, kurie pirkdavo kartinius bilietus. Imant tipines jų keliones iš priemiesčio į Klaipėdą ir atgal – 2 antrojoje zonoje ir 2 pirmojoje (miesto) – jau 1,40 Eur už 1 kelionę mokantis važiuojantis keleivis sutaupys pirkdamas antrosios zonos dienos bilietą.

 

Mieste dienos optimizatorius – jau visoms kartinių rūšims

Iki šiol dienos kelionių optimizatorius mieste galiojo tik pilnos kainos bilietams. O dabar jau veikia dienos optimizatorius ir lengvatinių kartinių bilietų rūšims miesto autobusų maršrutuose (1 bilietų zona).

Šis pakeitimas reiškia, jog keleivis, naudodamas papildytus pinigus kartinėms kelionėms nemoka daugiau nei nustatyta dienos bilieto kaina – 2,56, 1,28 ar 0,51 Eur.

Keleiviui nereikia atlikti jokių manipuliacijų, pati sistema konvertuoja nustatyto skaičiaus kartinius bilietus į terminuotąjį dienos bilietą, galiojantį iki dienos pabaigos, ir kitos tos dienos kelionės jau tampa nemokamos.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 75 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,