Mano Gargždai„Minijos“ progimnazijos ketvirtokai pasaulį pažino per mikroskopą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
R. Kundrotienės nuotr. R. Kundrotienės nuotr.

Sausio 18 dieną į „Vaivorykštės“ gimnazijos gamtos mokslų laboratoriją sugužėjo 22 „Minijos“ progimnazijos mokiniai, besimokantys IV a klasėje, ir jų mokytoja Rasa Marcinkevičienė. Mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Ko negali pamatyti plika akimi, pamatyk mikroskopu“.

 

Gimnazijos biologijos mokytoja Raimonda Kundrotienė priminė mokiniams, kad gyvi organizmai sudaryti iš ląstelių. Kai kurios ląstelės yra matomos plika akimi. Pirmoji užduotis mokiniams buvo mandarino skiltelėse surasti ląsteles, jas su pincetu išimti ir parodyti draugui ir mokytojai. Antroji užduotis – pasigaminti preparatą iš svogūno ir stebėti svogūno epidermio ląsteles mikroskopu. Mokiniai pirmą kartą susipažino su mikroskopais, greitai išmoko jais naudotis ir puikiai atliko užduotį. Visi džiaugėsi, kad pavyko pažvelgti į paslaptingą ląstelių pasaulį – pamatyti net ląstelės branduolį! Vėliau mokiniai stebėjo gyvybę tvenkinio vandens lašelyje, kur pamatė ten gyvenančius dumblius ir pirmuonis. Labiausiai mokinius nustebino, kai jie per mikroskopą pamatė, kas yra jų rankų pirštų panagėse. Daugelis ketvirtokų tvirtino, jog jie niekad nebekramtys savo nagų.

Laikas gamtos mokslų laboratorijoje prabėgo labai greitai. Džiaugiuosi žingeidžiais ketvirtokais iš „Minijos“ progimnazijos, kurie puikiai atliko užduotis, pagilino žinias, patobulino mokėjimo mokytis, komunikavimo, pažinimo ir asmeninę kompetencijas ir džiaugėsi, kad po kelerių metų ateis į „Vaivorykštės“ gimnaziją mokytis.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 85 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,