Mano GargždaiŠįvakar Kritinė masė III, rytoj - žygis dviračiais

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Šiandien 18 valandą Gargžduose, Klaipėdos gatvėje, prie gyvenimu besidžiaugiančio bronzinio katino, rinksis gargždiškiai dviratininkai, norintys prisijungti prie visame pasaulyje gyvos tradicijos dalyvauti Kritinėje masėje.

Į improvizuotą dviračių žygį miestų gatvėmis visame pasaulyje paskutinį kievieno mėnesio penktadienį renkasi dviratinkai, norintys minti su bendraminčiais, taip pat atkreipti automobilių vairuotojų dėmesį, kad dviratinininkai yra tokie pat eismo dalyviai su savo teisėmis ir pareigomis.

Šiandien naujienų portalas "Mano Gargždai", palaikantis idėją rengti Kritinę masę Gargžduose, vienam iš dviratininkų konkursui fotografiją atsiuntusių dalyvių, įteiks marškinlius su užrašu "Aš myliu Gargždus".

Dar įdomesnis renginys dviratininkų laukia rytoj. 10 valandą ryte, Rinkos aikštėje priešais bažnyčios šventorių laukiami visi, kurie nori pažinti Gargždų istoriją mindami dviratį. Naujienų portalas "Mano Gargždai" vykdo Sveikatos apsaugos ministerijos remiamą projektą "Minu ore" ir, bendradarbiaujant su Gargždų krašto muziejumi, visiems dviratininkams siūlo praleisti neįprastai turiningą rytą ir popietę.

Į žygį susirinkę dviratininkai, prie kiekvieno miestui svarbaus objekto stabtels ir išgirs intriguojančių istorinių faktų iš Gargždų krašto muziejaus darbuotojų lūpų. Gidams bus galima užduoti klausimų, diskutuoti, o pikniko Kalniškės piliakalnyje metu - sudalyvauti nesudėtingame Protų mūšyje ir laimėti "Aš myliu Gargždus" marškinlių. Dar daugiau staigmenų žygio dalyvių lauks su Gargždų istorija glaudžiai susijusių Vėžaičių miestelyje. Čia žygeivius pasitiks ne tik istorijos apie dvarą, bet ir netikėta pramoga, įdomus susitikimas bei galimybė apžiūrėti erdvę, kuri kol kas dar užverta pašalinių akims.

Į žygį galite reigistruotis: .

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 183 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,