Mano GargždaiNuo kovo 1 d. keičiasi leidimo-higienos paso išdavimo tvarka

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) informuoja, kad nuo š. m. kovo 1 d. įsigalioja Leidimų-higienos pasų (LHP) išdavimo taisyklių pakeitimai.

 

Pagrindiniai pasikeitimai:

  • nebebus išduodami popieriniai LHP;
  • valstybės rinkliava turės būti sumokėta iki LHP išdavimo.

Primename, kad už LHP išdavimą ir patikslinimą yra imama valstybės rinkliava. Fiziniai, juridiniai asmenys ar filialai gavę NVSC informaciją apie mokėtiną rinkliavą, ją turės sumokėti iš anksto per 10 darbo dienų nuo šios informacijos išsiuntimo dienos.

Nuo šiol popierinis LHP pareiškėjui nebus išduodamas; išduotas, sustabdytas, panaikintas ar dalinai panaikintas LHP bus įrašomas į Licencijų informacinę sistemą.

Primename, kad LHP išduodamas neterminuotam laikui, tačiau priklausomai nuo aplinkybių būtina kreiptis į NVSC dėl jo tikslinimo, galiojimo sustabdymo, galiojimo sustabdymo panaikinimo arba galiojimo panaikinimo.

Paraišką ir dokumentus LHP gauti galima pateikti per viešųjų elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai“, atvykus į NVSC departamentą ar jo skyrių rajone, paštu, per įgaliotą atstovą arba per Nacionalinę elektroninių siuntų pristatymo informacinę sistemą.

LHP paraiškos formą galima rasti čia

Informaciją apie asmenų aptarnavimą NVSC (darbo laiką ir adresus) rasite šiuo interneto svetainės adresu.

Daugiau informacijos

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 213 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,