Mano GargždaiDarbdaviams, kurie vasarą įdarbins jaunuolius, – Savivaldybės kompensacijos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Klaipėdos rajono jaunuoliai jau ketvirtus metus iš eilės galės rinktis: praleisti vasarą atostogaujant ar išbandyti save dirbant įvairiose rajono įmonėse. Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programai Savivaldybė skiria 20 tūkst. eurų, o programą vykdys Gargždų atviras jaunimo centras. Kviečiame darbdavius registruotis, įdarbinti jaunuolius ir už tai gauti Savivaldybės kompensaciją.

 

Programa rajone sėkmingai veikia jau nuo 2020-ųjų. Štai praėjusiais metais net 54 jaunuoliai dirbo pas 23 darbdavius įvairiose srityse – nuo aptarnavimo bei laisvalaikio ir pramogų iki aplinkos priežiūros ar net statybos bei gamybos.

Šiemet jaunuolius galinčios ir norinčios įdarbinti rajone veikiančios įmonės nuo balandžio 1 iki 30 d. turi užpildyti elektroninę registracijos anketą https://apklausa.klaipedos-r.lt/

Jei jaunuolis dirbs pilnu etatu 1 mėnesį, Savivaldybė darbdaviui kompensuos 300 Eur. Jei jaunuolis pilnu etatu dirbs 2 mėnesius – 600 eurų.

Nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų, dalyvaudami šioje programoje, turi puikią galimybę ne tik patys užsidirbti pinigų, bet išbandyti save įvairiose srityse, o tai gali padėti ir ateityje, renkantis profesiją.

Jeigu Programoje norinčių dalyvauti jaunuolių bus daugiau nei jos įgyvendinimui skirta lėšų, pirmumą turės tie, kurie atitiks šiuos prioritetus:

  • taikoma šeimai atvejo vadyba arba jaunuoliui minimalios priežiūros priemonės;
  • gyvena šeimoje, kuri augina ir (ar) globoja 3 ir daugiau vaikų (pagal pateiktą šeimos sudėties pažymą);
  • gyvena  tik su vienu iš tėvų (pagal pateiktą šeimos sudėties pažymą);
  • darbo pobūdis skatina ugdyti įvairias kompetencijas ir įgūdžius (ne tik fizinis ir nekvalifikuotas darbas);
  • dalyvavo pasirengimo darbui programose.

Toliau jaunuoliai bus atrenkami pagal registracijos į programą pirmumą. Įdarbinimo procesas bus vykdomas nuo gegužės 10 d. iki birželio 20 d. Jaunuoliai turės darbdaviams siųsti savo gyvenimo aprašymus, motyvacinius laiškus ir dalyvauti darbo pokalbiuose. Šiame procese juos konsultuos Gargždų atviro jaunimo centro darbuotojas.

Daugiau informacijos teikia Gargždų atviro jaunimo centro jaunimo darbuotojas jaunimo praktinių ir verslumo įgūdžių ugdymui Aivaras Buitkus telefonu +370 609 27 134.

Tvarkos aprašą ir kitą informaciją rasite ČIA.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 175 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,