Jau greitai „Skrajojantis ežeras“ pakvies jus kartu švęsti 772-ąjį Gargždų miesto gimtadienį. Nukeliausime į legendinį laiką, kai kultūra kėlėsi iš priespaudos gniaužtų ir kūrėsi grupės, kurios įprasmino laisvės muziką. Šiemet į miesto gimtadienį sugrįžta ir šventinė eisena.
Birželio 7 d., 15 val., kviečiame Gargždų miesto ir viso Klaipėdos rajono bendruomenes, ugdymo įstaigas, kultūros ir meno, sporto kolektyvus, įmones, įstaigas, organizacijas, šeimas ir visus norinčius dalyvauti šventinėje miesto gimtadienio eisenoje.
„Miesto šventė – puiki proga visiems susiburti bei pasidžiaugti savo bendruomenėmis, kolektyvais, taip pat ir kūrybingumu. Tikiuosi, kad po pertraukos sugrįžusi šventinė eisena taps gražiu mūsų visų bendruomeniškumo simboliu. Kviečiu kiekvieną prisijungti prie šios eisenos – kartu kurkime šventinę nuotaiką ir įsimintinas akimirkas“, – sako Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.
Eisenos maršrutas – nuo Gargždų autobusų stoties iki Minijos slėnio.
Jos dalyviams siūloma pasipuošti 80-ųjų–90-ųjų stiliaus apranga arba Jūsų įstaigų, organizacijų, kolektyvų atributika.
Registruotis į eiseną kviečiame ČIA iki gegužės 22 d.
Informacijos pasiteirauti galima tel. +370 676 02 875 arba el. paštu .
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Nuo kovo 18 d. prasidės vaikų registracija į Klaipėdos rajono ugdymo įstaigas
25 kovo 03, Pirmadienis 10:45 Paskelbtas Aktualijos
-
Klaipėdos universiteto ligoninė modernizuoja registracijos sistemą
25 sausio 28, Antradienis 16:39 Paskelbtas Sveikata
-
Nuo Naujųjų būtina registruoti naujas išankstinio mokėjimo SIM korteles: štai, kaip tai padaryti
24 gruodžio 20, Penktadienis 15:08 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Gydymo įstaiga studijų mieste: ką reikia žinoti studentams?
24 spalio 29, Antradienis 13:30 Paskelbtas Sveikata
-
Ilgametė tradicija tęsiasi: vienuoliktą kartą kviečiama registruotis „Švyturio Klaipėdos ateities stipendijos“ konkursui
24 spalio 01, Antradienis 11:32 Paskelbtas Aktualijos
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 345 svečiai (-ių) ir narių nėra