Mano GargždaiLietuvos kaimo turizmo sezono atidarymas Klaipėdos rajone

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro nuotr. Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro nuotr.

Lietuvos kaimo turizmo asociacija ir Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras kaimo turizmo sodyboje „Župė“ suorganizavo gražų metų renginį – Lietuvos kaimo turizmo sezono atidarymą.

 

Atidarymo dalyvius sveikino Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir mero pavaduotojas Vytautas Butkus linkėdami gero sezono bei ištvermės. Iškilmės prasidėjo Gargždų kultūros centro ir Gargždų Kranto progimnazijos paruošta kultūrine programa „Klaipėdos rajonas – keturių vandenų kraštas“.

Šiais metais atidarant turizmo sezoną buvo pasirinkta vietinio maisto turizme svarbos tema. Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė skaitė pranešimą „Vietinis maistas – viena svarbiausių turizmo sudėtinių dalių“ ir pristatė naują turizmo informacijos centro leidinį „Kulinarinės kelionės po Klaipėdos rajoną. Didžioji ir Mažoji Lietuva“. Virtuvės šefas, „Kazanas ant ratų“ direktorius Darius Glušauskas pristatė pranešimą „Vietinio maisto gamintojų nauji produktai ir paslaugos“.

Po pranešimų suorganizuoti praktiniai užsiėmimai „Maisto gaminimas kaimo turizmo sodyboje“. Juos vedė ne tik virtuvės šefas bet ir galiūnas, daugkartinis galiūnų čempionatų nugalėtojas, maisto gaminimo entuziastas Vidas Blekaitis.

Neatsiejama atidarymo dalis buvo kontaktų mugė „Narys – nariui“. Čia buvo pristatomi produktai, kuriuos gamina asociacijos nariai. Tai originalios arbatos, užtepėlės, duona, cukatai, sėklos, aliejai ir kt. Sodybos šeimininkų svetingumas, puikus maistas, išpuoselėta sodybos aplinka, iš visos Lietuvos suvažiavusių sodybų šeimininkų gera nuotaika ir asociacijos administracijos merginų lankstumas sukūrė puikią atmosferą šauniai kasmetinei šventei.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 234 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,