Mano Gargždai



Kyšininkavusiai gydytojai skirta 5 tūkst. eurų bauda

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos apylinkės teismas, išnagrinėjęs Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroro pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, kalta dėl kyšininkavimo pripažino Klaipėdos miesto poliklinikos Šeimos medicinos skyriaus vedėją Liliją Jokubauskienę. Medikei, pripažinusiai savo kaltę, teismas skyrė 5 tūkst. eurų baudą.

 

Ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnai, tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Donatas Blinstrubis.

Tyrimo duomenimis, VšĮ „Klaipėdos miesto poliklinika“ Šeimos medicinos skyriaus vedėja-šeimos gydytoja L. Jokubauskienė, būdama valstybės tarnautojui prilygintu asmeniu, priėmė kyšius už teisėtą veikimą vykdant įgaliojimus. Užfiksuoti keturi atvejai, kai ji ėmė kyšius iš savo pacientų už jos palankumą bei suteiktas konsultacijas. Teismo sprendimu iš medikės bus konfiskuoti ir neteisėtai gauti 140 eurų.

Teisinės atsakomybės neišvengė ir medikę papirkę 4 asmenys. Proceso metu įvertinus jų asmenybes, atsižvelgus į tai, kad jie pripažino padarę nusikalstamą veiką ir dėl to gailėjosi bei nusikalstamą veiką padarė pirmą kartą, nuo baudžiamosios atsakomybės jie buvo atleisti pagal laidavimą.

Šis baudžiamasis įsakymas nebuvo skųstas ir įsiteisėjo.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 126 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,