Mano GargždaiGirininkų bendruomenės narių bendruomeniškumo stiprinimas išvykoje

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Girininkų bendruomenės nuotr. Girininkų bendruomenės nuotr.

Girininkų kaimo bendruomenė pagal „Nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų bendruomeninės veiklos stiprinimo rėmimo Klaipėdos rajono savivaldybėje“ programą vykdė projektą „Girininkų bendruomenės narių bendruomeniškumo stiprinimas aplankant Trakus“.

 

Savaitgalį girininkiškiai aplankė senąją Lietuvos sostinę – Trakus. Išvykos metu lankėsi Užutrakio dvare, susitiko su Trakų rajono savivaldybės Angelų kalvos bendruomene, pasidalino bendruomeniškų veiklų patirtimi, apsilankė Angelų kalvoje, susipažino su kalvos legenda.

Bendrų išvykų metu bendruomenės nariai turi progą ne tik susipažinti su gražiausiomis Lietuvos vietomis, bet ir geriau pažinti vieni kitus, kartu smagiai leisti laisvalaikį.

Ši kelionė sudarė galimybę daugeliui Girininkų bendruomenės žmonių pakeliauti, pamatyti, kaip gyvena kita bendruomenė, kokia veikla ji užsiima, pasisemti ir pasidalinti projektine patirtimi, pasigrožėti viešųjų erdvių tvarkymu ir to krašto aplinka, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais bei ateityje būti aktyvesniais bendruomenės nariais įvairiose veiklose.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 130 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,