Mano GargždaiDainų šventė rajono meno kolektyvus sukvietė į sostinę

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Dangiro Beržanskio nuotrauka. Dangiro Beržanskio nuotrauka.

Pirmąją liepos savaitę Vilniuje vyko didžiausias tautinio pobūdžio renginys Lietuvoje – Dainų šventė.

 

Šis įvykis yra vienas laukiamiausių renginių daugeliui šokėjų, dainininkų bei muzikantų. Į šių metų šventę iš Klaipėdos rajono į Vilnių išvyko net 550 žmonių delegacija.

Rajono atstovai pasirodė visuose didžiausiuose Dainų šventės renginiuose. Tautinių šokių kolektyvus buvo galima pamatyti Lietuvos futbolo federacijos stadione vykusioje šokių dienoje „Sodauto“. Rajono kanklininkai grojo Šv. Jonų bažnyčioje vykusiame koncerte „Skambėkite kanklės“, o orkestrų muzikantai bei šokėjos dalyvavo koncerte „Vario Audra“, kuris vyko Kalnų parke. Sekmadienį, Tautinio kostiumo dieną, visi dalyviai žygiavo šventiniame parade Vilniaus miesto gatvėmis, o finaliniame renginyje, kuriuo tapo dainų dienos koncertas „Čia – mūsų namai“, pasirodė rajono dainininkai.

„Labai džiaugiamės kolektyvo išvyka į Vilnių. Koncerto atmosfera buvo nuostabi ir, nors Vilniuje buvome vos vieną dieną, spėjome apžiūrėti miestą, pasivaikščioti po Vilniaus apylinkes. Nusiskundimų tikrai neturime. Nors grįžome pavargę, esame visapusiškai patenkinti, parsivežėme daug gerų įspūdžių“, – teigė Gargždų vaikų muzikos mokyklos kanklių ansamblio vadovė Danguolė Liutikienė.

Nors visą savaitę Vilniuje praleidusių kolektyvų dalyviai taip pat buvo pilni gerų įspūdžių, neišvengta ir blogų nutikimų – kai kurie kolektyvai liko nepatenkinti maistu, būta ir apsinuodijimų, o dėl didelio karščio sušlubavo keleto dalyvių sveikata.

Pasibaigus Dainų šventei ir iš Vilniaus sugrįžus visiems kolektyvams, antradienio popietę Gargždų kultūros centre susirinkusiems kolektyvų vadovams prie jaukaus vaišių stalo buvo išsakyti šilti padėkos žodžiai.

 

Dainų šventės dalyvių Igno Pakamorės bei Dangiro Beržanskio nuotraukos:

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 212 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,