Mano GargždaiTarptautiniame paplūdimio tinklinio turnyre gargždiškiai skynė pergales

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Dalyvių nuotrauka. Dalyvių nuotrauka.

Liepos 6-ąją šventėme Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Ta proga Tauragės sporto klubas „Šilas“ liepos 5-6 dienomis tinklinio mylėtojus iš įvairiausių Lietuvos bei Rusijos ir Latvijos kampelių sukvietė į paplūdimio aikšteles.

 

Į turnyrą buvo pakviesti ir tinklininkai iš Gargždų. Vyrų grupėje dalyvavo Laurynas Gečas ir Deividas Žukauskas. Žaidė dvi moterų komandos. Pasivadinusioje „AGSA“ žaidė Agnė Janutaitė ir Sandra Gaudutytė, o antrojoje – Vilma Gečienė ir Jolanta Žukauskienė.

Buvo devynios moterų komandos, iš kurių net trys – iš Kaliningrado, kitos – iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės. Dvi vyrų komandos buvo iš Kaliningrado, po vieną – iš Rygos, Šiaulių, Panevėžio, Vilniaus, Plungės, Rietavo, Kretingos, Kuršėnų, Tauragės.

Oras buvo itin vasariškas, nuolat kaitino ir šypsojosi saulė – šalia tekanti Jūros upė sportininkams buvo atgaiva ir išsigelbėjimas.

Jolanta Žukauskienė ir Vilma Gečienė iškovojo trečiąją vietą, pusfinalyje įveikusios vieną iš trijų Kaliningrado komandų. Deividas Žukauskas ir Laurynas Gečas po ilgų ir įtemptų kovų, raumenis traukiant mėšlungiui, sugebėjo eiti iki galo ir, finaluose nurungę komandą iš Panevėžio, aukštyn iškėlė pirmos vietos taures.

Sporto klubo „Šilas“ organizatoriai kartu su Tauragės sporto centru antrąją savaitgalio dieną – sekmadienį – suorganizavo draugiškas MIX-ų varžybas, komandoje buvo moteris ir vyras. Ir vėlgi užsiregistravo 15 komandų, daugelį jų sudarė žaidėjas ir žaidėja iš skirtingų miestų. Alinantis karštis neišgąsdino tinklininkų, nes jie myli šią sporto šaką. Juos gaivino ir džiugino Jūros vėsa.

Sportininkai dėkoja organizatoriams už puikiai surengtą sporto šventę, o Gargždų sporto centrui – už transportą.

 

Dalyvių nuotraukos:

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 111 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,