Mano GargždaiJūros šventė praėjo gana ramiai, be ypatingų incidentų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Šį savaitgalį uostamiestyje vykusi, itin daug žmonių sutraukianti Jūros šventė, bendromis Klaipėdos apskrities policijos pareigūnų, gyventojų ir šventės svečių pastangomis, kaip ir keletą pastarųjų metų, praėjo gana ramiai, be ypatingų incidentų.  

 

Per visas tris dienas dėl šventės renginių vietose įvykdytų nusikalstamų veikų pradėti buvo 9 ikiteisminiai tyrimai – keturi dėl vagysčių (pagal LR BK 178 str.), trys – dėl galimo neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (pagal LR BK 259 str.) ir dar du dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo (pagal LR BK 140 str.).

Dėl įvairių administracinių nusižengimų iš viso surašyti 43 protokolai. Daugiausia – 14 iš jų – surašyta dėl įvairių KET pažeidimų, dar 13 – už alkoholinių gėrimų gėrimą viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymą viešosiose vietose (pagal LR ANK 484 str.), dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo (pagal LR ANK 481 str.) surašyta dešimt protokolų, o už vidaus vandenų taisyklių pažeidimą – plaukimą be gelbėjimosi liemenių (pagal LR ANK 406 str.) – 9 protokolai. Taip pat du protokolai surašyti pagal LR ANK 485 str., vienas – pagal LR ANK 506 str., ir dar vienas pagal LR ANK 508 str.

Į Klaipėdos apskrities VPK iš šventės renginių vietų per tris dienas buvo pristatyta 19 asmenų, visi jie – pilnamečiai. Iš medicinos įstaigų gauti pranešimai apie tris renginių vietose nukentėjusius asmenis. Pareigūnams buvo atvesti 4 pasimetę vaikai ir atnešta 10 pamestų daiktų.

Eismo saugumui ir vairuotojų blaivumo kontrolei policijos pareigūnai nuolat, o per Jūros šventę ypač, skiria itin didelį dėmesį. Todėl jau kelerius metus abejojantiems galimybe vairuoti suteikia galimybę prevenciškai, negresiant jokiai atsakomybei, pasitikrinti blaivumą profesionaliu, pareigūnų naudojamu alkotesteriu. Tokia galimybe penktadienį pasinaudojo 38 asmenys, šeštadienį – 139, o sekmadienį – net 243 asmenys.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 166 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,