Mano GargždaiSvajojantiems išmokti šokti – išskirtinė galimybė: pramoginiai šokiai Gargžduose

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi nuotr. Asociatyvi nuotr.

Visi, svajojantys šokti, bet dėl įvairių priežasčių atidėliojantys savo norus, turėtų suklusti ir pasinaudoti išskirtine galimybe, nes tęsdama ilgametes šokių mokymo tradicijas „Klaipėdos apskrities šokių studija SVAJONĖ“ ir šokių mokytojas Alvydas Soraka Klaipėdos rajono gyventojus kviečia į šokių pamokas.

 

Rugsėjo 21 d. (ketvirtadienį) 18 ir 19 val. Gargždų „LIJO“ restorano konferencijų salėje vyksiančių šokių pamokų metu turėsite galimybę susipažinti su Lotynų Amerikos ritmais ir smagiai pajudėti.

„Galbūt kažkada jau bandėte šokti, bet vėliau neberadote tam laiko, išdrįskite pamėginti dar kartą, juolab, kad pirmoji pamoka nekainuoja nieko“, – apsilankyti ragino šokių mokytojas A. Soraka.

„Šokių studija „Svajonė“ veikia nuo 1996 metų – po nepriklausomybės atgavimo esame pirmoji suaugusiųjų šokių studija Klaipėdoje. Mokiname tuos, kurie niekada nešoko, neturi šokių patirties, bet svajoja lengvai suktis šokių žingsniu arba tiesiog nori prasmingai praleisti laisvalaikį“, – kalbėjo A. Soraka.

Kaip ir anksčiau, bus vedamos dvejopos treniruotės – tiems, kurie ateis poromis, bus skirti poriniai klasikiniai ir lotynų šokiai, parengti pagal pasaulinę programą (nuo 19 val.). Tie, kurie neturi poros arba neprikalbina antrosios pusės šokti, gali ateiti mokytis šokti solo latino (nuo 18 val.). Bet kurį išmoktą šokį kiekvienas galės pritaikyti – šokdamas sau, klube, vakarėlyje, šeimos šventėje.

 

Išmokti šokti gali kiekvienas

Šokių mokytojas iš savo patirties sako, kad visi yra pajėgūs išmokti šokti, netingintys lankyti pamokų per keturis mėnesius galės išmokti klasikinių ir Lotynų Amerikos šokių pagrindų.

„Ypatingų talentų čia nereikia, programa specialiai taip sudaryta, kad tiktų visiems. Tai – šokiai dėl savęs: pramogai, laisvalaikiui, poroms – tarpusavio bendravimui“, – dvejojančius ragino A. Soraka, patikinęs, kad šokių pamokose lauks visų nuo 16 metų.

Registracija vyks rugsėjo 21 d. 18 val. (Solo Latino – be poros), 19 val. (poriniai pramoginiai suaugusiems) restorano „LIJO“ konferencijų salėje (Kvietinių g. 14).

Daugiau informacijos tel.: 8 698 15 711.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 127 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,