Mano GargždaiSenelį Kalėdą gatvėje padės atpažinti ypatingi numerio ženklai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Regitros nuotr. Regitros nuotr.

Šiemet Lietuvos Senelis Kalėda rogių vadeles iškeis į automobilio vairą. Praeiviams nepastebėti Kalėdos bus praktiškai neįmanoma, mat jo transportas bus ryškus tarsi kalėdinis žaisliukas, o jį puoš ypatingas vardinis numeris su lietuvišku akcentu – Vyčiu.

 

Norintiems atpažinti keliais riedantį Senelį Kalėdą, tą padaryti išties nebus itin sudėtinga. Jo šventiškai papuoštas automobilis spindės iš toli, o ypatingą vairuotoją išduos svarbi detalė – specialus valstybinis numeris KALED4 su Vyčio ženklu.

„Specialiam žmogui – ne tik specialus automobilis, bet ir unikalus valstybinis numeris. Pastebime, kad vis dažnesnį vairuotojų norą išsiskirti eisme – papuošti savo automobilį išskirtiniais numerio ženklais, o Senelis Kalėda nėra jokia išimtis. Jis lygiai taip pat nori išsiskirti iš kitų ir džiuginti praeivius. Labai džiaugiamės, kad Kalėda nepamiršo ir lietuviškų akcentų, tad šalia jo vardo puikuosis Lietuvos simbolis Vytis. Pageidaujantiems pasekti Senelio pėdomis, tereikia kreiptis į mus ir mes greitai pagaminsime unikalius numerio ženklus su norima kombinacija ir Vyčiu“, – sako „Regitros“ Rytų Lietuvos klientų aptarnavimo centro vadovas Rytis Polikauskas.  

 

Kaip užsisakyti vardinius numerio ženklus?

Vardinio numerio ženklai yra ypatingi tuo, kad  užrašą pasirenka pats asmuo. Viena esminių sąlygų – vardiniai numeriai, kurie yra skirti automobiliams, turi būti sudaryti ne daugiau kaip iš 6 simbolių, kurių vienas privalo būti skaičius.

Vertinant vardinio numerio užrašą, atsižvelgiama į raidžių ir skaičių bei jų derinių reikšmes, santrumpų atitikmenis. Pavyzdžiui: vardiniuose numerio užrašuose negali būti naudojami vulgarūs, žargoniniai bei neigiamas asociacijas keliantys žodžiai, keiksmažodžiai ar pan.

Na, o susikūrus norimą vardinio numerio užrašą, vykti į „Regitros“ padalinį tikrai nebūtina, nes jį galite užsisakyti paprasčiausiai internetu. Tikslius žingsnius, kaip tai padaryti, rasite „Regitros“ interneto svetainėje: https://www.regitra.lt/lt/paslaugos/numerio-zenklai/uzsisakyti-patinkancius-numerio-zenklus

Rezervuoti numerio ženklai pagaminami per 5 d. d. Po to klientai juos taip pat internetu gali priskirti savo turimam automobiliui, o numerio ženklus ir naują registracijos liudijimą gauti tiesiog į paštomatą arba per kurjerį. Užsisakyti numerio ženklus gali ir tie, kurie dar tik planuoja įsigyti automobilį. Tokiu atveju jie nemokamai 1 metus saugomi „Regitros“ padalinyje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 233 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,