Mano GargždaiGargždų sunkiaatlečiai metus vainikavo atviromis sunkiosios atletikos pirmenybėmis (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Astos Šatkienės nuotr. Astos Šatkienės nuotr.

Gargžduose vyko Klaipėdos rajono atviros sunkiosios atletikos pirmenybės. Dalyvavo sportininkai iš Plungės, Kretingos ir Gargždų, jauniausiam dalyviui buvo 9 metukai, o vyriausiam – 55 metai. Sportininkai varžėsi trijose amžiaus grupėse, kiekvienoje amžiaus grupėje buvo penkios svorio kategorijos.

 

Berniukams, gimusiems 2010 m ir jaunesniems: svorio kategorijos – 35 kg, 45 kg, 55 kg, 65 kg, +65 kg.

Merginoms ir moterims, be amžiaus apribojimo: svorio kategorijos – 40 kg, 50 kg, 60 kg, 70 kg, +70 kg.

Vyrams, be amžiaus apribojimo: svorio kategorijos – 80 kg, 90 kg, 100 kg, 110 kg, +110 kg.

Kaip visada, daugiausiai apdovanojimų pelnė gargždiškiai. Svorio kategorijoje iki 35kg savo asmeninius rezultatus gerino Matas Gudauskas, rovimo veiksmu iškėlęs 15 kg, stūmimo veiksmu – 21 kg, dvikovėje surinkęs 36 kg tapo nugalėtoju. Ant pirmos vietos nugalėtojų apdovanojimų pakylos lipo Aronas Zibartas, jo svorio kategorija – iki 50 kg. Deironas Sudaris svorio kategorijoje virš 65 kg taip pat pagerino savo asmeninį rekordą, stūmimo veiksme pakėlęs 55 kg. Antrąsias vietas iškovojo Tautvydas Tverskis, svorio kategorijoje iki 45 kg; Jokūbas Šatkus, svorio kategorijoje iki 50 kg; Tomas Viskontas, svorio kategorijoje virš 65 kg.

Daugeliui berniukų tai buvo pirmosios varžybos, todėl didelis jaudulys neleido padaryti to, ką jie gali. Dar labiau jaudinosi matydami salėje savo tėvelius, senelius.

Tarp merginų ir moterų nugalėtojomis tapo Diana Mačiūtė, svorio kategorija iki 60 kg; Rima Lisinskaitė, svorio kategorija virš 70 kg; Viktorija Survilienė, svorio kategorija iki 65 kg: ši dviejų vaikučių mama ne tik gražiai atrodo, bet ir gražiai štangą kelia, rodydama pavyzdį jaunimui. Toje pat svorio kategorijoje II-ą vietą iškovojo Klaudija Janevičė ir trečioji buvo Kristina Basova. Visos – trenerio E. Šauklio auklėtinės.

Tarp vyrų, svorio kategorijoje iki 80 kg, nugalėtoju tapo šešiolikmetis Nojus Brazdeikis. Nojus vėl pagerino savo asmeninius rekordus – dvikovėje surinko 224 kg. Svorio kategorijoje iki 100 kg nugalėtoju tapo Giedrius Lukauskas; svorio kategorijoje iki 110 kg – Vaclovas Rimgaila, II-ą vietą iškovojo taip pat gargždiškis Raimondas Tamošauskas. Svorio kategorijoje virš 110 kg nugalėtoju tapo Raimundas Averkinas, antroji vieta atiteko Laimučiui Daugėlai.

 

Fotogalerijoje – Astos Šatkienės nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 363 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,