Mano GargždaiKnygų skaitymo magija: nepaprastas „Vaivorykštės“ gimnazisčių vizitas į „Minijos“ progimnaziją

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Renginio dalyviai Renginio dalyviai

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos trečiokės Viltė Simutytė ir Barbora Ložinskaitė, pasitarusios su savo gimtosios kalbos mokytoja Zofija Vaitkuviene, nutarė aplankyti „Minijos“ progimnazijos 1c ir 2e pradinių klasių mokinius. Knyga ir skaitymas – ta veikla, kuri jungia net ir skirtingo amžiaus žmones.

 

Gimnazistės buvo pasiruošusios ir išraiškingai paskaityti istoriją apie tinginį Beną, kuriam knygų skaitymas padėjo teigiamai pasikeisti, ir, kartu su mažaisiais bičiuliais, naudodamos IT, sekė animuotas pasakas, ir spalvino žinomų pasakų personažus, ir sportavo... Tikrai smagu, bet ne taip jau lengva sparčiai eiti ir neprilaikant ant galvos nešti knygą!

Vėliau progimnazijos mokiniai susiskirstė į grupes, išsirinko žinomą pasaką ir stengėsi kuo įdomiau, originaliau ją suvaidinti. Čia į pagalbą atskubėjo jų mokytojos Vida Ratkuvienė ir Birutė Šutinienė. Labai pravertė patarimai, kas gali imituoti ropę, kaip karalaitė turi muistytis gulėdama ant žirnio, net, vaidinant nerimą keliančią pasaką „Dangus griūva“, mokytojos priminė, kaip galima parodyti išgąstį, o ne šypsotis. Pradinukų grupių vaidinimai stebino kūrybiškumu, mokėjimu pasidalinti darbais-vaidmenimis, improvizacijomis ir, žinoma, pasidžiaugimu savo bei kitų pasirodymais.

„Vaivorykštės“ gimnazijos mokinės paragino mažuosius draugus kuo dažniau atsiversti knygą ir patirti magiją. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Z. Vaitkuvienė kiekvienai klasei padovanojo po pasakų knygą ir palinkėjo skaityti, šypsotis, draugauti. Šįkart visi įsitikinome, kiek daug linksmų veiklų galima atlikti, jeigu skaitai.

 

Nuotraukos – Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytojų – Birutės Šutinienės ir Vidos Ratkuvienės:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 422 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,