Mano GargždaiVMI vardu bus atliekamos gyventojų ir įmonių apklausos

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Astos Šatkienės nuotr. Astos Šatkienės nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog š. m. sausio mėn. mokesčių administratoriaus užsakymu bus atliekamas gyventojų ir verslo atstovų pasitikėjimo VMI, mokesčių administratoriaus teikiamų paslaugų ir šešėlinės ekonomikos tolerancijos šalyje vertinimo tyrimas. Apklausas telefonu VMI vardu atliks paslaugos viešąjį pirkimą laimėjusi UAB „SeeNext“. Tyrimo metu iš viso planuojama apklausti apie 1,5 tūkst. gyventojų ir 750 įmonių.

 

VMI maloniai prašo klientų skirti brangaus laiko ir sudalyvauti tyrime. Mokesčių administratoriui labai svarbi klientų nuomonė apie instituciją, jos aptarnavimo kokybę, taip pat kaip gyventojai ir įmonės mato bendrą šešėlinės ekonomikos paplitimą ir mastą.

Primename, jog konsultuotis mokesčių klausimais galima paskambinus +370 5 260 5060 arba 1882 (skambinant trumpuoju numeriu operatoriai gali taikyti padidintus tarifus), taip pat galima pateikti paklausimą e.būdu per Mano VMI. Paslaugos ir konsultacijos klientų aptarnavimo padaliniuose - su išankstine rezervacija.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 79 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,