Mano GargždaiGargžduose bus statomas naujas šiuolaikiškas darželis – jau paskelbtas projektuotojo konkursas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Klaipėdos rajone ir toliau vykdoma ugdymo įstaigų plėtra – jau ieškoma projektuotojo naujo darželio Gargžduose projektavimui. Planuojama, kad darželį, atsirasiantį Karaliaus Mindaugo gatvėje, galės lankyti per 230 vaikų, čia bus įrengta 12 ikimokyklinio amžiaus grupių.

 

Naujame šiuolaikiškame darželyje turės atsirasti trys lopšelio grupės 2–3 m. vaikams ir devynios grupės 3–6 m. vaikams, jie bus ugdomi patraukliose vidaus ir lauko erdvėse. Numatyti keturi kabinetai darželio Administracijai, taip pat darbo kabinetai logopedui, psichologui, sveikatos priežiūros ir fizinio lavinimo specialistams, socialiniam pedagogui. Projektuojamas ir sensorinis kambarys mažiesiems bei universali sporto salė, kurioje vienu metu edukacines ir sportines veiklas galės vykdyti 2 vaikų grupės.

„Naujas darželis Gargžduose – didelis žingsnis patrauklesnio gyvenimo sąlygų kūrimo mieste link. Mums labai svarbu, kad vietų trūkumas darželiuose Klaipėdos rajono vaikams būtų kuo mažesnė problema, todėl imamės dar vieno didelio projekto įgyvendinimo. Tikimės, kad konkurso būdu atrinktas projektuotojas sklandžiai įgyvendins uždavinius ir jau greitai galėsime skelbti kitą – rangos darbų konkursą“, – sako Klaipėdos rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Darželis bus statomas Karaliaus Mindaugo gatvėje – tai sparčiai besiplečiantis kvartalas Gargžduose, todėl ir itin palanki vieta darželio atsiradimui. Čia bus suprojektuota ir tinkama susisiekimo infrastruktūra, automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešas pirkimas skelbiamas ČIA.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 86 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,