Mano GargždaiGargždų ligoninė ir Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras taps viena įstaiga

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Nuo birželio 1-osios Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centras bus prijungtas prie Gargždų ligoninės. Po reorganizacijos įstaigos vadinsis nauju bendru pavadinimu – Klaipėdos rajono savivaldybės sveikatos centru.

 

„Ir dabar šias greta viena kitos esančias įstaigas gyventojai neretai painioja. Nuo vasaros pradžios, įsteigus Sveikatos centrą, ne tik bus mažiau painiavos, bet ir paslaugas bus galima teikti paprasčiau ir kokybiškiau. Pavyzdžiui, gydytojai dėl pacientų sveikatos būklės galės iš karto pasikonsultuoti su kitais centre dirbančiais specialistais“, – sako Klaipėdos rajono vicemeras Vytautas Butkus.

Sveikatos centras steigiamas, siekiant tobulinti įstaigose teikiamas paslaugas, taip pat užtikrinti efektyvesnę jų veiklą ir, žinoma, gerinti asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir kokybę Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojams.

Viena iš teigiamų permainų – šeimos gydytojų teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų stiprinimas. Įgyvendinus pokyčius, pacientais rūpinsis visa šeimos gydytojo komanda: slaugytoja, akušeris, kineziterapeutas, gyvensenos medicinos specialistas, socialinis darbuotojas, atvejo vadybininkas ir apylinkės administratorius. Bus teikiamos ir mobilios paslaugos – odontologinės gulintiems pacientams, mobilios sveikatos priežiūros paslaugos gyventojams arčiau namų ar namuose, taip pat slaugos namuose, cukrinio diabeto slaugos, dienos ir ambulatorinės chirurgijos, vaikų ir suaugusių dienos stacionaro ir kitos paslaugos.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 150 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,