Mano GargždaiKlaipėdos rajono gyventojo kortelė – jau kitą savaitę

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Kitą savaitę Klaipėdos rajono gyventojams bus pasiūlyta dar viena paslauga – Gyventojo kortelė. Ji bus išduodama nemokamai ir kortelės turėtojams pasiūlys ne tik gausybę nuo 10 iki 50-ies procentų siekiančių nuolaidų, bet ir leis jiems dalyvauti apklausose, taip pat balsuoti, pavyzdžiui, už „Tavo idėja“ projektus, ar labiau įsitraukti į rajono gyvenimą. Įvairios nuolaidos bus taikomos ne tik Klaipėdos rajone, bet ir Klaipėdos bei Palangos miestuose, o ateityje tikimasi šią geografiją dar labiau išplėsti.

 

Gyventojo kortelės startas – balandžio 4 d., 17 val. Gargžduose, Savivaldybės aikštėje, gyventojų laukia įspūdingas iliuzionisto Manto Wizard pasirodymas, nemokama kava, spragėsiai ir žaidimas be pralaimėjimo. Pirmieji 2 tūkstančiai gyventojų, išsiėmę fizinę kortelę arba į savo telefonus parsisiuntę programėlę, laimės įvairius prizus.

Gyventojo kortelės nauda – neabejotina. Ir ją galės turėti bei išskirtinėmis sąlygomis naudotis tik Klaipėdos rajono gyventojai. O pasiūlymų bus įvairiausių. Šią savaitę Taryboje buvo pritarta net 10-čiai sprendimo projektų. Todėl Klaipėdos rajono gyventojai, turintys šią kortelę, šešiuose Klaipėdos rajono kultūros centruose, Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje, Gargždų krašto muziejuje, Klaipėdos rajono turizmo informacijos centre esančioms edukacijoms ir vykstantiems renginiams gaus net 50-ies procentų nuolaidą. Be to, Turizmo informacijos centras taip pat kortelės turėtojams netaikys antkainio suvenyrams ar turistinei atributikai.

Nuolaidos kortelės turėtojų lauks ir „Minijos“ kino teatre. Į visus filmus, išskyrus rodomus 3D formatu, suaugusiems bus taikoma 20-ies procentų nuolaida. Gargždų sporto centras taip pat pritaikys net kelias skirtingas nuolaidas. Pavyzdžiui, 10-ies procentų nuolaidą kortelės turėtojai gaus už salės nuomą, skirtą fiziniam pasirengimui, 15-os procentų nuolaida bus pritaikyta padelio kortų ir dengtos teniso aikštelės nuomai, o net 50-imt procentų pigiau kainuos fizinio aktyvumo skatinimo intervencinės treniruotės, kurias rengia Sporto centras.

Gyventojo kortelės teikiamos nuolaidos apims ne tik Klaipėdos rajoną, bet ir Klaipėdos bei Palangos miestus. 25-ių procentų nuolaida mūsų kortelės turėtojams bus taikoma Klaipėdos koncertų salės, Kultūrų komunikacijų centro, Žvejų rūmų renginiuose. Prie platesnio paslaugų spektro, taikomo rajono gyventojams, planuoja jungtis ir Palangos baseinas. Siūloma gyventojams taikyti 10-ies procentų nuolaidas abonementams ir 20-ies procentų vienkartiniams apsilankymams.

Prie šio projekto jungiasi ir verslas. Šiuo metu turime net 33-is įvairias verslo įmones, kurios mūsų gyventojams taikys vienokias ar kitokias nuolaidas. Vidutiniškai nuolaidos dydis bus 10-imt procentų, tačiau yra ir tokių įmonių, kurios taikys 15 ar net 30-ies procentų nuolaidą kortelės turėtojui. O įmonių veiklos spektras įvairius – nuo statybos iki kavinių ar internetinių parduotuvių verslo.

Tiesa, tai bus ne tik nuolaidų programėlė. Tai bus šiuolaikiška priemonė, leisianti sulaukti grįžtamojo ryšio ir iš gyventojų – jie galės dalyvauti apklausose, čia bus galima rasti renginių kalendorių, taip pat balsuoti už Dalyvaujamojo biudžeto projektus ir t. t. Mūsų tikslas – šia kortele paskatinti Klaipėdos rajono gyventojus ne tik lankytis rajono ar miesto kultūriniuose renginiuose, bet ir dalyvauti edukacijose, sporto, kitose veiklose, labiau įsitraukti į rajono gyvenimą ir jaustis tikru rajoniečiu.

 

 

Užsakymo Nr. SAV-2024-03-28

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 356 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,