Mano GargždaiKeičiasi Gyventojo kortelės išdavimo, prizų atsiėmimo ir prašymų pildymo Savivaldybėje laikas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr. Klaipėdos rajono savivaldybės nuotr.

Klaipėdos rajono gyventojo kortelės gretose – jau daugiau nei 3400 naudotojų. Net 2 tūkstančiai, pirmieji suspėję išsiimti kortelę ar parsisiųsti mobiliąją programėlę, laimėjo šaunius prizus, kurių atsiėmimas, kaip ir fizinių kortelių išdavimas bei prašymų pildymas, vykdomas Savivaldybėje.

 

Atkreipiame dėmesį, kad laimėtus prizus būtina atsiimti iki balandžio 30 d. Neatsiėmus iki nurodytos datos, laimėjimas bus anuliuojamas.

Prašymų pildymas fizinės kortelės išdavimui, kortelių išdavimas ir laimėtų prizų atsiėmimas Savivaldybėje nuo šiol bus vykdomas darbo dienomis, nuo 11.00 iki 13.00 val.

Taip pat dovanų atsiėmimą nuo šiol vykdysime ir po darbo valandų. Pirmadieniais ir trečiadieniais, savo prizus galėsite atvykti atsiimti į Savivaldybės „Vieną langelį“ nuo 17.00 val. iki 18.00 val.

Primename, kad užpildyti prašymą fizinės kortelės išdavimui galite ir savo gyvenamosios vietos seniūnijoje, o kortelės išdavimas gali užtrukti iki 10 darbo dienų.

Dar neprisijungusius prie Gyventojo kortelės, raginame tai padaryti kuo greičiau – mobiliojoje aplikacijoje „Atviri horizontai“ Jūsų laukia išskirtiniai pasiūlymai, nuolaidos, renginių kalendorius bei galimybė įsitraukti į Savivaldybės sprendimų priėmimą, dalyvauti apklausose. Beje, čia veikia ir pranešimų langelis, per kurį Jus pasieks visa aktuali informacija, susijusi su pokyčiais Jūsų gyvenvietėje – miestelyje, seniūnijoje ar gatvėje.

Asmenis, aktyviai nesinaudojančius išmaniaisiais įrenginiais, kviečiame išsiimti fizinę Klaipėdos rajono gyventojo kortelę, atvykus į Savivaldybę aukščiau nurodytu laiku arba į savo gyvenamosios vietos seniūniją ir užpildyti prašymą. Kortelė suteiks galimybę naudotis visomis nuolaidomis, įtrauktomis į Gyventojo kortelės partnerių sąrašą, o prisijungti prie paskyros galite interneto svetainėje www.atvirihorizontai.lt.

Informacija apie kortelę nuolat pildoma ir ČIA.

Užsakymo Nr. SAV-2024-04-10

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 254 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,