Mano GargždaiInformacinių technologijų egzamine – ir praktinės užduotys 

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Egidijaus Jankausko / VE nuotr. Egidijaus Jankausko / VE nuotr.

Šiandien abiturientai laiko valstybinį informacinių technologijų brandos egzaminą. Jį laikyti pasirinko 2457 kandidatai.

 

Egzamino turinį sudaro programavimas (50 proc.), skaitinės informacijos apdorojimas skaičiuokle (20 proc.), tekstinių dokumentų maketavimas (20 proc.) bei saugus ir teisėtas informacijos ir interneto naudojimas (10 proc.).

Kandidatai praktines užduotis atlieka elektroninėje egzamino užduoties atlikimo sistemoje. Prisijungimo prie elektroninės egzamino užduoties atlikimo sistemos duomenis kartu su užduoties sąsiuviniu kandidatai gauna prieš prasidedant egzaminui.

Programavimo užduotis kandidatai gali atlikti viena iš trijų programavimo kalbų: „Python“, „Pascal“ ir C++.

Užbaigę praktines užduotis, kandidatai atliktų užduočių failus įkelia į užduočių įkėlimo sistemą, suteikdami failams vardus, sudarytus pagal nurodytą šabloną. Kandidatų praktinių užduočių darbai vykdytojų papildomai išsaugomi ir USB laikmenose.

Ruošiantis informacinių technologijų egzaminui, jo vykdytojai ne vėliau kaip prieš 12 valandų iki egzamino pradžios kartu su informacinių technologijų specialistu privalo patikrinti paruoštus kompiuterius, ar įdiegta visa reikalinga programinė įranga tinkamai sukonfigūruota ir išbandytas jos veikimas.

Dingus interneto ryšiui, egzamino laikas stabdomas ir pratęsiamas tiek laiko, kiek buvo sugaišta, įkeliant atsargines užduotis į kiekvieno kandidato kompiuterį.

Praėjusiais metais valstybinį informacinių technologijų brandos egzaminą išlaikė 90,6 proc. kandidatų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 118 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,