Mano GargždaiNuo šiandien – nauji siuntų tarifai

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Asociatyvi Margaritos Mizaraitės nuotrauka. Asociatyvi Margaritos Mizaraitės nuotrauka.

Nuo rugpjūčio 1 dienos Lietuvos paštas ima taikyti naujus vidaus ir tarptautinių korespondencijos siuntų matmenis. Įvedus naujus korespondencijos siuntų standartus, keisis ir siuntų tarifai.

 

„Nuo praėjusių metų pabaigos ieškojome sprendimo, kaip galėtume standartizuoti korespondencijos siuntas, o tarifai padengtų Lietuvos pašto patiriamas sąnaudas. Diskusijose su klientais bei Ryšių reguliavimo tarnyba, buvo nuspręsta korespondencijos siuntas skirstyti į du maksimalaus dydžio rėžius – mažąsias ir didžiąsias korespondencijos siuntas.

Atsižvelgus į naujus korespondencijos siuntų standartus ir bendrovės patiriamas sąnaudas, buvo persvarstyti iki šiol galioję Lietuvos pašto korespondencijos siuntų tarifai. Reikia pažymėti, kad mažųjų korespondencijos siuntų tarifai Lietuvoje liko nepasikeitę, t. y. mažo dydžio korespondencijos siuntas bus galima siųsti tokia pat kaina kaip ir iki šiol“, – teigė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Nuo šiandien korespondencijos siuntos Lietuvos pašte bus skirstomos į mažąją ir didžiąją. Mažoji korespondencijos siunta galės sverti ne daugiau kaip 500 g ir būti ne didesnio nei 20 mm aukščio, 381 mm ilgio ir 305 mm pločio. Didžiąja korespondencijos siunta bus laikomos siuntos iki 2 kg, kurių bet kuris matmuo neviršys 600 mm, o ilgio, pločio ir aukščio suma nebus didesnė nei 900 mm.

Jei siunta viršys didžiausius korespondencijos siuntoms taikomus matmenis ir / ar nustatytą didžiausią svorį, ji bus registruojama kaip siuntinys.

Šie pasikeitimai galios ir naujiems Lietuvos pašto verslo klientams, kurie sutartis su bendrove pasirašys nuo rugpjūčio 1 dienos. Esamiems verslo klientams nauji korespondencijos siuntų standartai ir tarifai bus įvesti artimiausiu metu.

 

Detalius siuntų tarifus galite parsisiųsti ČIA.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 203 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,