Vakar Baltijos jūroje buvo pradėta gelbėjimo operacija, įvairios tarnybos ieškojo apsivertusio burlaivio. Visgi kone valandą trukusias paieškas teko nutraukti, nusprendus, kad pranešimas apie nelaimę yra galimai nepagrįstas.
Kaip pranešama Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos suvestinėje, vakar, apie 21 val., Kretingalės seniūnijoje, Kukuliškių kaime, ties Olando kepure, pajūriu vaikščiojusi moteris pastebėjo, kad jūroje, 500 m nuo kranto atstumu, signalizuoja galimai apsivertęs burlaivis. Moteris nieko nelaukusi apie pagalbos šauksmą pranešė bendrojo pagalbos centro telefono numeriu 112.
Netrukus į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, kurie įvertinę situaciją, nesiryžo į jūrą įleisti valtį – pavojų kėlė blogos oro sąlygos, stiprus vėjas ir didelis bangavimas.
Tuomet paiešką pradėjo Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro sraigtasparnis, atlikęs žvalgybą jūroje iš oro. Paplūdimio gelbėtojai ir ugniagesiai įvykio vietą stebėjo nuo kranto pasitelktomis Pakrančių apsaugos rinktinės radiolokacinėmis priemonėmis.
Atliekant žvalgybą jokių burlaivio nuolaužų, pagalbos signalų, žmonių jūroje ar išmestų į krantą kūnų ar daiktų nerasta.
Galiausiai, po valandos trukusios operacijos, buvo konstatuota, kad moters pranešimas gali būti nepagrįstas.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Savanoriai padėjo sutvirtinti Olando kepurės skardį
25 spalio 27, Pirmadienis 15:59 Paskelbtas Bendruomenės
-
Pajūrio regioninis parkas: prisidėkite prie saugomų teritorijų puoselėjimo dalyvaudami talkoje
25 spalio 17, Penktadienis 18:07 Paskelbtas Bendruomenės
-
Olandų kepurės draustinyje – nelegalios rampos dviračiams ir sudarkyta miško paklotė
25 spalio 09, Ketvirtadienis 16:21 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Rekordinė talka pajūryje: daugiau kaip 700 savanorių tvirtino Olando kepurę
25 spalio 06, Pirmadienis 10:08 Paskelbtas Bendruomenės
-
Keičiasi rinkliavos už automobilių stovėjimą Karklėje tvarka
25 sausio 30, Ketvirtadienis 16:00 Paskelbtas Aktualijos
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 451 svečiai (-ių) ir narių nėra






