2025-03-20 Klaipėdos apskrities VPK vyko atvirų durų diena. Renginys skirtas vyresniųjų klasių ir profesinių mokyklų moksleiviams, besidomintiems karjera policijos sistemoje. Susipažinti su įdomia ir iššūkių pilna policijos pareigūno profesija atėjo arti 200 vaikinų ir merginų.
Jie galėjo apžiūrėti policijos tarnybines transporto priemones, „Aro“ ir Specialiosios parengties skyriaus pareigūnų ekipuotę, susipažinti su nusikaltimų vietose įkalčius fiksuojančių kriminalistikos ekspertų įranga ir priemonėmis, kita Kriminalinės ir Viešosios policijos veikla, stebėti kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymą.
Susirinkusiuosius pasveikino ir ateityje rinktis nelengvą, bet itin įdomų policininko kelią paragino Klaipėdos apskr. VPK viršininko pavaduotojas Raimondas Vaitkevičius. Galimybes studijuoti pristatė Lietuvos policijos mokyklos ir M. Riomerio universiteto atstovai.
Daugiau informacijos: www.stokipolicija.lt
Ginti. Saugoti. Padėti.
Paveikslėlių galerija
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/33958-atvir-dur-diena-klaipedos-apskrities-vpk-vel-sukviete-daugyb-moksleivi#sigProGalleriaa6f69c56db
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Klaipėdos apskrities keliuose patruliuoti pradeda kelių policijos motociklai
25 balandžio 30, Trečiadienis 11:02 Paskelbtas Aktualijos
-
Per savaitę nustatyti net 8 teisės vairuoti neturintys vairuotojai
25 balandžio 28, Pirmadienis 17:33 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Priekuliškio garaže – nelegalūs radiniai
25 balandžio 25, Penktadienis 13:21 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Gargžduose girtas vairuotojas automobiliu atsirėmė į daugiabutį
25 balandžio 17, Ketvirtadienis 09:13 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Susikūrę neva paranormalių galių turinčių asmenų aureolę ir ja manipuliuodami, sutuoktiniai išviliojo itin dideles sumas
25 balandžio 15, Antradienis 17:02 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 395 svečiai (-ių) ir narių nėra