Mano GargždaiIš saldainių – balti kirminai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Gargždiškė šiandien popiet sumaniusi saldainiais pavaišinti anūkus patyrė labai nemalonią staigmeną. Iš šokoladinių saldainių su riešutais ėmė kristi balti kirminai.

„Juk kaip būna, pasiimi saldainį, mukt į burną ir nežiūri, ką valgai. O čia staiga saldainiai pagerinti - su mėsyte, - mėgino juokauti moteris.

Naujienų portalui „Mano Gargždai“ moteris sakė, kad šių saldainių pirko prieš keletą savaičių viename didžiausių Gargždų prekybos centrų, kai saldainiams buvo taikoma nuolaida.

Gargždiškė vis nusiperkanti saldainių, kai jie kainuoja pigiau ir pasidedanti į dėžutę spintelėje. Šįsyk ji ruošėsi saldainiais vaišinti atostogų į Gargždus iš Londono atvykusius anūkus.

„Atvažiavo vaikai, anūkai iš Londono, galvoju, gerai, pavaišinsiu. Baisiausia, kad vakar vakare tų saldainių irgi valgėme. Kai pamatėme pirmąjį kirminą, išlukštenome visus saldainius. Matosi, kad kirminai ne pirmą dieną saldainiuose veisėsi. Kai kuriuose saldainiuose yra tų specifinių voratinklių, kai kuriuose - išgraužtų, išvaikščiotų takelių. Taip supykino širdį nuo to vaizdo, kad nufotografavau saldainius ir pasidalijau savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Tegul žmonės būna atsargūs ir atidūs“, - sakė gargždiškė dėl šios situacijos neketinanti kreiptis į prekybos centrą ar vartotojų teisių gynimo institucijas.

"Mano Gargždai" susisiekė su prekybos centro, kuriame pirkti saldainiai, atstovais ir laukia jų komentaro.

 

„Mano Gargždai“ skaitytojos fotografijos:

Paveikslėlių galerija

Susiję įrašai (pagal žymę)

1 komentaras

  • Aš irgi mėgstu šiuos saldainius, visada perku per akcijas, bet nė karto tų kirminų neužsiveisė, o be to prieš dvi savaites ir nebuvo jokios akcijos tiems saldainiams. reikėtų priežasties jieškoti savo namuose, one fotkinti ir bėgti skūstis.

    Pranešti Ligita Penktadienis, 2013 rugpjūčio 09 10:03 Komentaro nuoroda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 407 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,