Mano GargždaiNebepakenčia puotaujančių prie parduotuvės

Įvertinkite šį įrašą
(6 balsai)

Šūksniai, kalbos, pro langus sklindantys necenzūriniai žodžiai išvargino parduotuvės „Miglė“ kaimynystėje gyvenančius gargždiškius.

Šiandien „Mano Gargždai“ redakcija gavo laišką su fotografijomis ir prašymu kaip nors sudrausminti po langais nuolat puotaujančius niekadėjus.

P.Cvirkos gatvėje įsikūrusios parduotuvės „Miglė“ prieigose auga kaštonas, po kuriuo naktimis pamėgo rinktis jaunimas, o dienomis įsikuria kvartalo senbuviai, sumanę atsikimšti butelį vyno.

„Dieną naktį puotauja, triukšmauja, šiukšlina, keikiasi, nebeįmanoma, - sakė gargždiškė, nusprendusi išvaikyti triukšmadarius viešumu. – Vienas toks neprigirdintis žmogus yra nuolatinis sėdėtojas prie tos parduotuvės. Prasiveri langą ir turi visą dieną klausytis jo šūkaliojimų, šnekų kvailiausių, siaubas,“ - guodėsi ramybės nerandanti moteris.

Parduotuvės „Miglė“ savininkas Gintaras Mickus neslėpė, kad skundų dėl parduotuvės veiklos įvairios institucijos gauna nuolat. Esą taip yra todėl, kad pora kaimynių nenori leisti parduotuvėje atlikti remonto, plėstis, vyksta teismai.

„Žinokit, nieko naujo. Sėdi kaimynai po langais nuo ryto iki vakaro ir skundus kasdien rašinėja. Tai aš kažką ne tą į konteinerį išmečiau, tai dar kas nors. Važiuoja ir važiuoja manęs tikrinti, lyg ir neturi prie ko prikibti. Aš juk nesužiūrėsiu visų, kas kur mieste vyno butelį atsidaro. Jei moterys matė pijokaujančius, turėjo į policiją skambinti – būtų nubaudę vyrus už viešosios tvarkos pažeidimą“, - siūlė jis.

 

„Mano Gargždai“ skaitytojos fotografijos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 181 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,