„Gargždų Pramogos-Taškas“ išplėšė dar vieną Taurę

(2 balsai)
„Gargždų Pramogos-Taškas“komanda. klff.lt nuotr. „Gargždų Pramogos-Taškas“komanda. klff.lt nuotr.

Šeštadienį vykusiame LFF III lygos Klaipėdos regiono Taurės varžybų finale „Gargždų Pramogos-Taškas" po baudinių serijos 1:1 (0:0) (b.s. 5:4) įveikė „Klarksonas-Sakuona" komandą.

Tarp komandų vyko atkakli kova. Iki pertraukos sužaidus be įvarčių, antroje rungtynių pusėje komandoms rezultatą pakeisti pavyko tik kiek nesėkmingai sužaidus vartininkams. Pirmąjį įvartį antrajame kėlinyje (67 min.) pelnė „taškietis" Robertas Mikalauskas. Prieš pat varžybų pabaigą (88 min.) „Klarksonas-Sakuona" futbolininkui Mindaugui Šimkui pavyko išlyginti rezultatą.

Kas taps Taurės nugalėtoju, sprendėsi baudinių serijoje ir tik viena varžovų klaida lėmė, jog pergalę šventė gargždiškių komanda.

Sėkmingai baudinius realizavo šie „Gargždų Pramogos-Taškas" futbolininkai: Tomas Tamošauskas, Edvinas Bračkus, Imantas Šakys, Giedrius Ratkus, Mindaugas Šiaulytis.

Finalo geriausiu žaidėju pripažintas „Gargždų Pramogos-Taško" vartininkas Robertas Uosis, atrėmęs svarbų varžybų baigtį nulėmusį baudos smūgį.