Mano GargždaiTikisi gauti nemokamos reklamos turizmui

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Valdinininkai tikisi gauti nemokamos reklamos Klaipėdos rajono turizmui – žemėlapių ir turizmo objektus reklamuojančių straipsnių bei fotografijų naujai kuriamoje interneto svetainėje.

Partnerio teisėmis su Skuodo rajono savivaldybe jau pateikta paraiška finansavimui iš Europos Sąjungos gauti, tačiau tik artimiausiame Tarybos posėdyje politikai ketina pritarti projekto „Viešosios turizmo infrastruktūros įrengimas Skuodo rajone ir rinkodaros priemonių sukūrimas Klaipėdos regione“ paraiškos teikimui pagal Lietuvos 2007–2013 m. panaudojimo strategijos Sanglaudos skatinimo veiksmų programos priemonę VP3-1.

Politikai planuoja įgalioti Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorių pasirašyti dokumentus, susijusius su paraiškos teikimu.

Skuodo savivaldybė buvo informuota, kad dėl dalyvavimo projekte partnerio teisėmis Klaipėdos rajono savivaldybės administracija apsispręs šį mėnesį, tuomet bus galima pasirašyti jungtinės veiklos sutartį. Dalyvavimas projekte Klaipėdos rajono savivaldybei esą nekainuos nė lito.Priemonės „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai“ tikslas – skatinti turizmo produktų ir viešosios turizmo infrastruktūros plėtrą Skuodo rajone ir kitose Klaipėdos regiono savivaldybėse. Konkursiniu būdu laimėjus finansavimą, tikimasi skatinti atvykstamąjį ir vietos turizmą, tinkamai išnaudojant gamtos išteklius, kultūros paveldą bei sukurti palankesnes sąlygas aktyviam poilsiui.

Tikimasi, kad įgyvendinus projekto veiklas, didės viso Klaipėdos regiono patrauklumas vietiniams ir užsienio turistams, bus pritraukiami turistų srautai, ilgės turistų apsilankymo laikas. Taip pat planuojama sukurti internetinę svetainę turistams bei išleisti informacinį žemėlapį turistams - pareiškėjo ir partnerių savivaldybėse. Bendra projekto vertė – apie 274 tūkst. litų, Klaipėdos rajono savivaldybė finansiškai neprisidės prie šio projekto įgyvendinimo.

Viliamasi, kad per du metus po projekto įgyvendinimo  turistų skaičius Klaipėdos regione padidės 10 procentų.

 

Klaipėdos rajono turizmo ir informacijos centro archyvo fotografija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 565 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,