Mano GargždaiFinišavo „Europrotų“ rudens sezono žaidimas

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Stasio Sodeikio nuotrauka. Stasio Sodeikio nuotrauka.

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos renginių salėje lapkričio 26 d. įvyko finalinis Europrotų rudens sezono žaidimas. Kaip ir kasmet, šaunios komandos varžėsi tarpusavyje dėl nugalėtojo vardo. Paskutinis etapas tapo lemiamas norint išsiaiškinti, kuri komanda taps viso rudens sezono „Europrotų“ žaidimo nugalėtoja, nes jas teskyrė tik kelių taškų skirtumas.

 

Dalyviams teko pasukti galvas ir prisiminti ar logiškai išspręsti pateiktas organizatorių užduotis. Muzikinių klausimų metu reikėjo išklausyti ir atspėti, kas kalba, dainuoja ar užbaigti praleistus dainos žodžius. Fortūna komandoms buvo permaininga, tačiau tradiciškai pirmąją vietą laimėjo komanda „Juventa“. Kitos komandos išsirikiavo tokia tvarka: antrieji – „Šokoladas“, tretieji – „Briuselis", ketvirtieji – „Čekuolio angelai“, „Minija“ ir „Pagalvosim“.

Turnyrų vedėjai, bibliotekos direktorius Juozas Gutauskas ir pavaduotoja Diana Ciparienė dalyvius nudžiugino gausiomis dovanomis. Specialus prizas buvo suteiktas už patį šmaikščiausią atsakymą. Šią nominaciją laimėjo žaidimo debiutantai – komanda „Minija“.

Komandos atsisveikindamos dėkojo organizatoriams ir jau planavo naujus susitikimus bei turnyrus.

Jono Lankučio viešoji biblioteka dėkoja visiems dalyvavusiems ir lauks visų, kuriems visos kepurės per mažos, nes jie – Europrotai!

 

Stasios Sodeikio nuotraukos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 406 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,