Mano Gargždai„Velomaratoną“ mynė ir su Gargždų vardu

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Sekmadienį Vilniaus „Velomaratone“ dviratį mynė ir du Klaipėdos rajono atstovai.

Kisinių kaimo bendruomenės pirmininkė Saulė Surplytė ir Edvinas Kudrevičius „Velomaratoną“ mynė vilkėdami „Aš myliu Gargždus“ marškinėliais. Dviratininkams, atstovavusiems Klaipėdos rajoną, marškinėlius dovanojo naujienų portalas „Mano Gargždai“.

Mynė dviese

„Oras buvo puikus, nebuvo karšta, tai ypač svarbu minat dviratį. Su marškinėliais „Aš myliu Gargždus“  tikrai buvome pastebėti, nes maratone dalyvavo įvairios kompanijos, organizacijos, kurios dėvėjo išskirtine atributika, pavyzdžiui, „Vilniaus duonos“ komanda dėvėjo dideles virėjų kepures, medicinos atstovai mynė su baltais chalatais, kitos organizacijos žmonės  dėvėjo marškinėlius su užrašu „Aš rodau pavyzdį“,- pasakojo S.Surplytė. -  Trasa buvo puikiai parinkta - nebuvo didelių įkalnių, tik ties Katedra teko pakalenti dantimis minant akmenuotu keliu. Taip pat įspūdingai atrodė profesionalių ir pusiau profesionalių sportininkų lenktynės. Jose dalyvavo ir Edvinas Kudrevičius, jam pavyko pasiekti neblogų rezultatų. Mano žiniomis, iš Gargždų bei Klaipėdos rajono dalyvavo ir daugiau dalyvių. Labai džiaugiuosi, kad mūsų buvo daugiau. Tikiu, kad kitais metais mums pavyks kartu suburti daugiau dviratininkų. Norėtųsi susiburti drauge ir gal net gauti apdovanojimą iš Prezidentės, kaip pavyko šiemet Jonavos bendruomenei“, - vylėsi Kininių bendruomenės pirmininkė.

Reikia tik dviračio

Aktyviausią „Velomaratono“ komandą apdovanojo renginio globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Tūkstančiai dviračių mėgėjų, išriedėjusių į gatves, rodo, kad Lietuvoje turime daug aktyvių ir norinčių judėti į priekį žmonių. Džiaugiuosi, kad čia važiuoja visi - bendruomenės, šeimos, bičiuliai ir kolegos. Esate pavyzdys, kad gerai nuotaikai, fizinei savijautai ir bendruomeniškumui nereikia ypatingų pastangų. Permainos prasideda nuo mažų dalykų - reikia tik dviračio ir noro kartu siekti tikslo“, - sakė šalies vadovė.

Savo jėgas mindami pedalus išbandė trijų kategorijų dviratininkai: vaikai, mėgėjai ir sportininkai. Vaikai važiavo 2,4 km ilgio trasą. 6 tūkst. mėgėjų  galėjo rinktis 10, 20 arba 30 km distanciją, o sportininkai mynė 50 arba 100 km distanciją.

Iš viso „Velomaratone“ dalyvavo maždaug 8 tūkst. dviratininkų. Šventėje užsiregistravo apie 700 komandų - dvigubai daugiau nei praėjusias metais.

Dešimttūkstantinę dviratininkų, jų šeimų narių ir žiūrovų minią renginio vietoje talpino „Velomaratono miestelis“. Čia vyko loterijos, žaidimai, veikė dviračių dizaino dirbtuvės. Organizuota ir edukacinio pobūdžio veikla. Policijos pareigūnai nemokamai žymėjo dviračius, teikta naudinga informacija apie saugumą kelyje, mokyta, kaip suteikti pirmąją pagalbą kelyje.

 

Fotografijos iš asmeninio Saulės Surplytės albumo:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 222 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,