Mano GargždaiVicemeras vėl jaučiasi viešai užgauliai pažemintas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Aukščiausi rajono politikai vis bando ir ketina bandyti savo garbę ir orumą apginti teismuose.

Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Cirtautas Tarybos nariams Pranui Norvilui ir Viktorui Kurai išsiuntė raštus „Dėl informacijos paneigimo“. Šiuos raštus visiems Tarybos nariams ketvirtadienį Tarybos posėdyje išdalijo opozicijos politikai. Vėl prisimenami beveik dvejų metų senumo raštai ir aplinkybės, kurios viešai plačiai buvo aptarinėjamos po interpeliacijos tuometiniam merui Sigitui Karbauskui pasikeitus Klaipėdos rajono savivaldybės Tarybos valdančiajai daugumai.

 

Prašo paneigti „faktus ir gandus“

Iš rašto aiškėja, kad šįsyk K.Cirtautas jaučiasi „viešai raštu užgauliai pažemintas“ dėl to, kad 2011-ųjų metų lapkritį P.Norvilas ir V.Kura kreipėsi į savivaldybės administraciją įteikdami sprendimo projektą „Dėl kreipimosi į Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybą“ ir jį lydintį aiškinamąjį laišką.

Šiemet rugpjūčio 13-ąją surašytame rašte vicemeras nurodo, kad jį įžeidė sprendimo projektą lydėjęs aiškinamasis raštas.

„Manau, kad jame išdėstyti, pasak Jūsų „faktai ir gandai“, yra ne kas kita kaip tikrovės neatitinkanti informacija apie mane, kuri paniekino ir pažemino mane kaip asmenį, taip pat manau, kad Jums pateikiant minėtąjį aiškinamąjį raštą buvau viešai raštu užgauliai pažemintas“, - dėsto rašte K.Cirtautas.

Vicemeras siūlo politikams viešai, pasirinktoje visuomenės informavimo priemonėje, paneigti aiškinamajame rašte išdėstytus „faktus ir gandus“, kitaip jis esą bus priverstas privataus kaltinimo tvarka kreiptis į teismą dėl privataus kaltinimo bylos proceso pradėjimo.

Šiuo metu teisme tebesitęsia ir K.Cirtauto inicijuotos bylos politikui S.Karbauskui nagrinėjimas. Vicemeras buvusį Klaipėdos rajono merą taip pat kaltina garbės ir orumo įžeidimu.

Perskaitę šiuos raštus, ketvirtadienį opozicijos politikai paprašė mero kitame Tarybos posėdyje visus politikus informuoti, ar buvo gautas STT vertinimas dėl tinkamumo eiti pareigas ne tik dėl K.Cirtauto, bet ir dėl Administracijos direktoriaus Česlovo Banevičiaus.

 

Prisimena senas istorijas

Pateikiame aiškinamąjį rašto citatą, kurią ketvirtadienį politikams išdalytame rašte cituoja K.Cirtautas ir kurią reikalauja viešai paneigti.

„Manome, kad būtina išsiaiškinti ar Kęstutis Cirtautas yra tinkamas eiti vicemero pareigas ir būtina gauti šio Tarybos nario įvertinimą iš STT dėl pastaraisiais mėnesiais visuomenėje kilusio nepasitenkinimo, kritikos, organizuojamų mitingų bei piketų prieš šį politiką. Be to žiniasklaidoje taip pat pasirodė nerimą keliančių pranešimų apie K.Cirtauto veiklą, neva jį lydi kyšininko reputacija, o kaip buvo pasakojama TV3 laidoje „Akistata“, išsisukti nuo baudžiamosios atsakomybės už mirtiną žmogaus partrenkimą pėsčiųjų perėjoje, jam padėjo tuomet užimamos Klaipėdos rajono mero pareigos. Abejones šio politiko galimybėmis eiti svarbias vicemero pareigas taip pat patvirtina žiniasklaidoje nuskambėję pasakojimai apie tai, kad tuomet kai K.Cirtautas ėjo mero pareigas rajone šalia Jakų gyvenvietės atsirado chemijos pramonės gamykla. Neva „už tokių gamyklų palaiminimus buvo dosniai atsidėkota ne vienam“. Taip pat viešai pranešta, jog „Kęstučio Cirtauto vadovavimo laikais Klaipėdos rajone buvo pastatytas vėjo jėgainių parkas, kuris dėl nesuderinimo su gyventojais, buvo demontuotas“. Viešojoje erdvėje pasklido ir pranešimai, jog ir po „IKI“ prekybos centro palaiminimo Kęstutis Cirtautas staiga įsteigė statybinę įmonę, kuri vėliau žlugo“. Šie faktai ir gandai kelia abejonių dėl K.Cirtauto tinkamumo eiti vicemero pareigas, todėl prašome Tarybos priimti sprendimą, dėl užklausos apie vicemerą specialiosios tarnyboms“.

 

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 417 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,