Mano GargždaiDėl treniruoklio parke – komplimentai bendruomenei

Įvertinkite šį įrašą
(6 balsai)

Paprasta mintis, gera garsiai išsakyta idėja, bendraminčių palaikymas ir pagalba – tik tiek reikėjo, kad Senajame Gargždų parke atsirastų naujas traukos objektas.

Gargždiškių, Gargždų bendruomenės ir bendrovės „Ruukki“ pastangomis parke pastatytas prisitraukimams skirtas treniruoklis akimirksniu išpopuliarėjo. Rytais čia treniruojasi rytinį krosą parke bėgiojantys gargždiškiai, priešpiet per pertraukas būriuojasi „Kranto“ pagrindinės mokyklos moksleiviai, vakare tai pat kitąkart tenka palaukti, kol treniruotes baigs kiti sportuojantys gargždiškiai.

 

Pasidalijo internete

Idėja pastatyti treniruoklį parke buvo įgyvendinta per labai trumpą laiką. Gargždiškis Saulius Balčiūnas šią idėją išsakė socialinio tinklo „Facebook“ Gargždų bendruomenės draugų grupėje, o kai jaunimas, organizuojantis šeštadienį vykusį renginį „Aš myliu Gargždus“ Gargždų bendruomenės paklausė, kuo ši galėtų prisidėti prie renginio, gimė planas pastatyti treniruoklį prisitraukimams.

Gargžduose veikianti bendrovė „Ruukki“, gavusi bendruomenės prašymą prisijungti prie idėjos įgyvendinimo, per kelias dienas šį gargždiškių norą išpildė.

Šeštadienį septyni parko kaimynystėje gyvenantys gargždiškiai patys pastatė treniruoklį paskirtoje vietoje – kasė duobes, maišė cementą, vėliau išlygino žemę aplink įrenginį.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ šiandien sakė gargždiškis S.Balčiūnas, skersinio prisitraukimams prie parko trūko jau keletą metų. Vykdant Gargždų miesto stadiono rekonstrukciją, prieš beveik ketverius metus neliko anksčiau buvusių treniruoklių „Kranto“ pagrindinės mokyklos stadione.

„Kokia galinga minties galia, džiaugiuosi, kad išsakiau savo norą garsiai ir jis netrukus tapo realiu. Linkiu visiems miesteliams turėti tokią bendruomenę, kokią mes turime. Jie visoje Lietuvoje idėjos taip paprastai galėtų tapti realybe, klestėtume. – šypsojosi S.Balčiūnas. – Dabar šalia treniruoklio reikia ir šiukšliadėžės. Tenka vis nurinkti šiukšles, todėl akivaizdu, kad treniruoklis jau naudojamas dažnai ir intensyviai. Dar labai noriu padėkoti Povilui Kelbauskiui, kuris taip pat su savo bičiuliais prisidėjo prie statymo darbų“.

 

Sveikata neįkainojama

Bendrovės „Ruukki Lietuva“ vadovas Artūras Barysas naujienų portalui „Mano Gargždai“ teigė, kad net nesvarstė, ar verta prisidėti prie šios idėjos.

„Mums smagu, kad mūsų produktas tiko bendruomenės idėjoms ir planams, net nesvarstėme, ar prisidėti. Žinoma, kad norėjom padaryti gerą darbą. Mūsų bendrovėje dirbančioje Gargžduose daugiau nei pusė darbuotojų – gargždiškiai, o Gargždų bendruomenė veikia tikrai gerai. Viskas, ką jie daro, akivaizdžiai matyti bendruomenėje, todėl tik džiaugiamės, kad galime prijungti“, - tikino A. Barysas.

Į klausimą, kiek bendrovei „Ruukki“ kainavo ši dovana Gargždams, A.Barysas atsakė nesileisdamas į detales.

„Nieko nėra ir nebus brangiau nei žmogaus sveikata. Tai neįkainojama“, - patikino „Ruukki Lietuva“ vadovas.

Erdvėje, kur pastatytas pirmasis lauko treniruoklis prisitraukimams, ilgainiui, Gargždų bendruomenės rūpesčiu, turėtų atsirasti daugiau lauko treniruoklių nemokamoms treniruotėms gryname ore.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 616 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,