Mano GargždaiGargždiškiai statė už serbų pergalę

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Gargždiškiai savo statymais lažybų punkte išpranašavo pirmąjį Lietuvos rinktinės pralaimėjimą rungtynėse su serbais. Lažybų punkte Gargžduose statymų už Serbijos pergalę buvo daugiau.

 

Susidomėjimas auga

Gargždiškiai vakar rinkosi žiūrėti Europos krepšinio čempionato rungtynių baruose. Pirmosios rungtynės minios žiūrovų nesutraukė, tačiau tikimasi, kad stiprėjant įtampai ir daugėjant aistrų, barai ir kavinės bus sausakimši. Ne vienas azarto fanatikas šiomis dienomis užsuka ir į vienintelį Gargžduose veikiantį lažybų punktą.

Kaip naujienų portalui „Mano Gargždai“ sakė lažybų punkto „Top sport“ Klaipėdos regiono vadybininkė Eglė Jackevičiūtė, gargždiškiai aktyviai dalyvauja lažybose dėl vakar startavusio Europos krepšinio čempionato rezultatų.

„Galima pastebėti tendenciją, kad populiariausių sporto šakų Europos ir Pasaulio čempionatų metu, susidomėjimas lažybomis visuomet suaktyvėja. Nors konkrečių skaičių ir procentų nurodyti negaliu, tačiau šiuo laikotarpiu galima matyti bemaž dvigubai padidėjusį susidomėjimą lažybomis ir statymais, - pasakojo E.Jackevičiūtė. -Daugiausiai statoma už artimiausių rungtynių rezultatus. Taip pat dažnai atliekami kombinuoti statymai, kuomet vienu metu spėjama ir artimiausių rungtynių baigtis, ir atskirų žaidėjų rezultatyvumas, kėlinių rezultatai. Nors vėlesnės rungtynės susilaukia mažiau dėmesio, tačiau statoma ir už jas. Taip pat spėjama ir viso čempionato baigtis,“ – tikino vadybininkė.

 

Statė už serbų pergalę

Pasak E.Jackevičiūtės, paprastai mūsų rinktinės jėgomis tikima itin optimistiškai, tačiau pasitaiko ir išimčių. Pavyzdžiui, pastarosios varžybos parodė, kad vadovaujamasi ne tik patriotiniais jausmais - Gargžduose statymų už Serbijos pergalę buvo daugiau.

Į klausimą, kokią didžiausią sumą galia laimėti lažinantis dėl Europos čempionato rungtynių rezultatų, E.Jackevičiūtė tikslaus atsakymo neturėjo.

„Laimėjimas priklauso nuo statomos sumos ir nustatyto koeficiento.  Maksimali laimėjimo suma nustatoma tik vienam lažybų lapeliui. Jei lažinamasi dėl vieno įvykio, maksimali suma – 2000 litų, tačiau jei viename lapelyje lažinamasi dėl 16-30 baigčių, „Top Sport“ lažybų reglamentas numato jog tokiu atveju maksimali laimėjimo suma – 20 tūkstančių litų. Tačiau lažybų lapelių skaičius asmeniui neribojamas, tad iš esmės ir sumos, kurias teoriškai galima laimėti ribų neturi“, - tikino vadybininkė.

 

Stasio Gulbino fotografijos iš vakarykščių rungtynių stebėjimo kavinėse „Bastilija“ ir „Lijo“:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 277 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,