Mano GargždaiGražiausių sodybų šventėje riaumojo dinozaurai (papildyta)

Įvertinkite šį įrašą
(6 balsai)

Šiandien popietę gražiausių Klaipėdos rajono sodybų šeimininkai buvo sukviesti į jaukų apdovanojimų renginį sodyboje „Radailių dvaras“, Sendvario seniūnijoje.

Gražiausių Klaipėdos rajono sodybų apdovanojimus remia savivaldybė, o šiemet gražiausiai besitvarkančiųjų pagerbimo renginį organizavo Sendvario seniūnija ir Sendvario seniūnijos kaimų jungtinė bendruomenė.

Šventėje koncertavo kapela „Martvežiai“, vadovaujama Jono Kavaliausko. Visų sodybų šeimininkams Klaipėdos rajono meras įteikė padėkos raštus ir fotografijų albumus „Gargždai“, tuomet kiekvienai šeimai įteiktos atminimo lentelės. Lentelėmis su užrašu „Gražiausia sodyba 2013”, kurios papuoš kiekvieną namą, buvo apdovanoti vienuolikos sodybų šeimininkai iš kiekvienos Klaipėdos rajono seniūnijos.

Kiekvieną sodybą ir jų šeimininkus pristatė renginio vedėjai Tarybos narys Raimondas Simonavičius ir Slengių mokyklos-daugiafunkcinio centro direktorė Laima Anužytė-Kilnė. Pristatant apdovanotuosius, ekrane buvo rodomos jų sodybų fotografijos.

Buvo apdovanota Virginijos ir Aniceto Budrių sodyba iš Agluonėnų, Violetos ir Viktoro Tamošauskų sodyba iš Dauparų–Kvietinių seniūnijos, Irenos ir Alvydo Balsių sodyba esanti Lyverių kaime, Dovilų seniūnijoje, Reginos ir Algirdo Širvaičių sodyba esanti Ablingos kaime, Endriejavo seniūnijoje, Rimutės ir Algirdo Pabrėžų sodyba Gargžduose,  Gargždų seniūnijoje, Vaidos ir Lino Ruškių sodyba Mataičių kaime, Judrėnų seniūnijoje, Rimvydo ir Irmos Vaičiulių sodyba iš Kretingalės miestelio, Redos ir Ramūno Vitkų sodyba  iš Priekulės seniūnijos, Albina Andriuškevičienė iš Skomantų kaimo, Veiviržėnų seniūnijos, Mažeikių Stanislovo ir Petro šeimų sodyba iš Macuičių kaimo, Vėžaičių seniūnijos bei Vladimiro ir Jelenos Zaiko sodyba iš Budrikų kaimo Sendvario seniūnijos.

Visus gražiausių sodybų savininkus atlydėjo kiekvienos seniūnijos seniūnas, tad po oficialios sveikinimų ceremonijos vykusios vaišės nebuvo tokios svarbios, kaip pokalbiai. Daugeliui buvo proga pabendrauti, aptarti aktualijas, kalbėtis ne tik apie sodybų tvarkymą, bet ir apie seniūnijos reikalus. Juolab, kad renginyje dalyvavo ir kone su kiekvienu pasikalbėti laiko rado ir savivaldos vadovai – Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, vicemerė Rūta Cirtautaitė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Netikėtą dovaną šventės dalyviams įteikė „Radailių dvaro“ šeimininkai Vita ir Andrius Aušros - visi nemokamai galėjo apžiūrėti ir įvertinti išpopuliarėjusį „Dinozaurų parką“. Iš viso Klaipėdos rajono suvažiavę gražiai besitvarkančių sodybų šeimininkai apžiūrėjo garsiuosius dinozaurus, klausėsi jų riaumojimo, fotografavosi, o vaikštinėdami po parką kai kurie ir susidraugavo, ir keitėsi patarimais bei pažadais susitikti ir pasidalyti patirtimi.

 

Margaritos Mizaraitės fotografijos:

1 komentaras

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 513 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,