Mano GargždaiPalaikyti rinktinės važiavo ir apie 30 gargždiškių

Įvertinkite šį įrašą
(6 balsai)

Vakar vakare vykęs Europos krepšinio čempionato finalas į Slovėnijos sostinę Liublianą sutraukė gausų būrį lietuvių sirgalių. Prie aktyviausių sirgalių prisijungė ir gargždiškiai.

22 valandą vakare prasidėjusi finalinė kova tarp Lietuvos ir Prancūzijos rinktinių krepšinio gerbėjams buvo sunki – prancūzai jau antrajame kėlinyje negrįžtamai įsiveržė į priekį.

Vis dėlto sidabro medalis lietuvių sirgalius pradžiugino ne ką mažiau.

Šiuo metu iš Liublianos į Lietuvą grįžtantis gargždiškis Nerijus Galvanauskas specialiai „Mano Gargždams“ teigė, kad finalo metu stadione tvyrojo ypatinga nuotaika.

„Sumanėm važiuoti pažiūrėti finalinės kovos iškart po ketvirtfinalio. Išvažiavom šeštadienį, o šiuo metu esame Kroatijoje, važiuojame namo. Sidabras laimimas ne kiekvieną dieną, todėl didžiausią įspūdį paliko didelės, vieningos šalies jausmas. Visi lietuviai nuoširdžiai, vieningai sirgo, stadione tvyrojo euforija, neapsakomas jausmas,“- pasakojo N.Galvanauskas.

Pasak N.Galvanausko, nedideliame Liublianos miestelyje lietuvių kalba skambėjo kiekvienoje gatvėje

„Visame mieste šurmuliavo tautiečiai, gargždiškių taip pat netrūko - suskaičiavom apie 30. Tie krepšinio fanai, kurie stebėjo visas rungtynes Slovakijoje, sakė, kad turėjome nusivilti – juk pralaimėjus atmosfera kitokia, vis dėlto likome sužavėti,“- sakė N. Galvanauskas.

Palaikyti krepšininkų į Slovėniją vyko ir garsiausias mūsų krašto krepšininkas Marius Prekevičius. Jis dalijosi fotografijomis iš krepšinio aikštelės savo "Facebook" paskyroje. O fanų būryje per rungtynių transliaciją pamatę gargždiškį Robertą Vaišnorą, jo bičiuliai socialiniame tinkle "Facebook" dalijosi šios akimirkos fotografijomis ir aukso medalių linkėjimais rinktinei.

Finalinę kovą Slovakijoje stebėjo ir Klaipėdos rajone išrinktas seimo narys Petras Gražulis. Jo frazė „Už Lietuvą, vyrai!” tapo savitu šio Europos krepšinio čempionato šūkiu. Tiesa, Seimo nariui apseiti be skandalo nepavyko ir šį kartą. Pasipiktinimą sukėlė internetinėje erdvėje pasirodęs vaizdo įrašas, kuriame nufilmuota kaip grupelė krepšinio fanų, tarp jų ir P. Gražulis, šokinėja ir dainuoja gerai žinomos, prieštaringai vertinamos dainos posmą: „Kas nešokinės, tas py....“.

Asmeninio gargždiškių archyvo fotografijos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 270 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,