Mano GargždaiPatvirtinta Gargždų miesto 762-ojo gimtadienio programa

Įvertinkite šį įrašą
(10 balsai)
Asociatyvi A.Stapono nuotr. Asociatyvi A.Stapono nuotr.

     Visai netrukus Gargždai minės 762-ąjį gimtadienį. Kadangi miestas yra Klaipėdos rajono centras, kartu švęsti kviečiami ne tik gargždiškiai, bet ir visi rajono gyventojai. Jau paaiškėjo, kokios pramogos ir atrakcijos jų laukia.

     Gargždų kultūros centro projektų vadovė Ieva Jašinskienė pasakojo, kad keturių vandenų krašto teminė linija bus išlaikyta ir 762-ojo miesto gimtadienio metu. Kodėl keturių vandenų kraštas? Nes Klaipėdos rajonas turtingas ne tik „turimomis" upėmis bei ežerais, bet ir priėjimu prie Kuršių marių, jūros.

 

     Sporto mėgėjai nebus pamiršti
     Birželio 5 d. 18 val. Gargždų kultūros centrą užlies dėkingumas ir pagarba – vyks miesto garbės piliečio ir rajonui nusipelniusių žmonių apdovanojimo ceremonija.
     Renginių gausa pasipils birželio 6-ąją. I.Jašinskienė tvirtino, kad prie renginių vedimo prisidės Gargždų jaunimas.
Nuo 8 val. Klaipėdos gatvėje šurmuliuos jau tradicine tapusi mugė, kurioje prekiaus tautodailininkai, amatininkai, rankdarbių meistrai, smulkūs verslininkai, maisto produktų gamintojai. Prekybininkai registruotis į mugę gali tel. (8 46) 45 20 28, mob. 8 655 63 513, el. p. .
     9 val. aikštėje prie Gargždų kultūros centro startuos krepšinio varžybos 3 prieš 3 jaunimui (nuo 1999 m.) ir suaugusiems. „Minijos" progimnazijos stadione 10 val. prasidės futbolo turnyras vaikams ir jaunimui, krepšinio varžybos 3 prieš 3 vaikams, paplūdimio tinklinis vaikams, jaunimui ir suaugusiems.
     Taip pat 10 val. netinginiaus ir bėgikai – organizuojamas tradicinis bėgimas su „Mars" aplink Gargždus.
     11 val. Klaipėdos gatvėje savo jėgą demonstruos Klaipėdos rajono galiūnai, bus surengtos moterų ir vyrų rankų lenkimo varžybos.

 

     Eisenos priekyje – keturios dievybės
     13.30 val. nuo Gargždų autobusų stoties aikštelės pajudės įspūdinga šventinė eisena, kurios priekyje žygiuos keturios vandens stichijų dievybės.
Pasak I.Jašinskienės, neliks pamiršti ir mažieji Klaipėdos rajono gyventojai. Aikštėje prie Gargždų kultūros centro 14 val. prasidės vaikų ir jaunimo festivalis „O mes vaikai, o mes pasaulis". Jo metu liūdėti neleis nuotaikingas atidarymas, jaunųjų rajono talentų fiesta, šokanti aikštė, animatorių programa ir kitos atrakcijos.
     19 val. bus verta pasigėrėti iš Kauno atvyksiančio Karinių oro pajėgų orkestro koncertu.

     19.30 val. visų laukia Gargždės kolektyvo linijinių šokių šokėjų bei svečių iš Klaipėdos ir Salantų pasirodymai.

     Populiarios muzikos gerbėjai pasilinksminti galės 21 val. prasidėsiančio atlikėjos Mios ir grupės koncerto metu. Šis pasirodymas miestui atsieis 2 tūkst. eurų.
     22.20 val. numatomas šventinis fejerverkas, o 22.30 val. muzikos ritmais vakarą pagyvins DJ Crembo.


     Birželio 7 d. 11 val. Gargždų miesto stadione planuojamos vaikų ir jaunimo sunkiosios atletikos varžybos. 12 val. Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje bus aukojamos Šv. mišios už miestą ir miestiečius.

 

Gargždų miesto 762-ojo gimtadienio programa:

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 172 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,