Mano GargždaiGargždiškių augintiniams – bendravimo šventė

Įvertinkite šį įrašą
(10 balsai)

Sekmadienio popietę į aikštę prie „Vaivorykštės“ gimnazijos suplūdo minia gargždiškių ir jų augintinių.

Daugybė šunų, kačių, vienas kitas triušis, žiurkėnas, vėžlys savo šeimininkų buvo atlydėti į Pasaulinės gyvūnijos šventę.

Daugybė vaikų džiaugėsi, gavę progą paglostyti kokią pūkuotą meilybę, o kiti stebėjosi, kad tiek daug šunų ir kačių auginama Gargžduose. Dalį jų vienoje vietoje galima pamatyti tik kartą per metus – per bendrovės „Mars Lietuva“ Gargždams ir gyvūnams dovanojamą šventę.

Ištisas keturias valandas „Vaivorykštės“ gimnazijos stadione, virtusiame smagios šventės erdve, visiems, o ypač augintinių šeimininkams ir vaikams, buvo ką veikti.

Kiekvienas, į šventę atsivedęs savo augintinį,  galėjo pasikonsultuoti su gydytojais veterinarais, gyvūnėlio auklėjimo paslapčių pasiteirauti profesionalių kinologų, užsukti į grožio kampelį gyvūnams, kur buvo galima įsigyti netgi specialiai šunims sukurtų kvepalų.

Gargždiškiai naudojosi ir proga pigiau nei parduotuvėje nusipirkti ne tik „Mars Lietuva“ gamyklose Gargžduose, bet ir kitose šalyse gaminamo ėdalo šunims ir katėms, taip pat mielai pigiau pirko bendrovės „Mars“ gaminamų šokoladų ir saldainių.

Didžiausiose eilėse vaikai laukė progos būti originaliai sušukuoti kirpyklos „Pūkis“ meistrų, kiti rikiavosi į eilę prie grimo meistrių. Merginos vaikams skirtais dažais šimtus mažųjų  šventės dalyvių pavertė katinais, šuniukais, tigrais ir liūtais, meškinais ir pandomis, piešė drugelius, boružes, saulutes ir kitus vaikų pageidaujamus piešinius.

O ant didžiulės specialiai renginiui pastatytos scenos nuolat vyko veiksmas. Buvo apdovanoti vietinio laikraščio fotografijų konkurse dalyvavę laureatai, pagerbti ir apdovanoti visoje šalyje vykusio piešinių konkurso  „Gyvūnas - žmogaus draugas“ nugalėtojai. Net 178 šio konkurso dalyvių piešiniai puošė visas aikštėje įvairiausioms veikloms pastatytas palapines.

Renginį šiemet vedė vaikų ir tėvų pamėgtas televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas. Jis kvietė augintinių šeimininkus dalyvauti įvairiausiuose, pavyzdžiui, ilgiausio katino ūso, didžiausio panašumo į šeimininką konkursuose

Šventėje, kaip ir pernai,  šunų dresavimo subtilybes demonstravo patyrę dresuotojai. Gyvūnų globos namų atstovai ieškojo mylinčių šeimininkų, galinčių priglausti beglobius gyvūnus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Gargžduose apdovanojo žmones, savo švietėjiška veikla prisidėjusiems sprendžiant gyvūnų gerovės ir globos problemas.

 

Šventės akimirkos Margaritos Mizaraitės, Aistės Indriliūnaitės ir Stasio Gulbino fotoreportaže:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 413 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,