Mano GargždaiJaunimo rankomis – kitoks „Ežys“

Įvertinkite šį įrašą
(10 balsai)

Per savaitgalį Gargždų bendruomenės į Architektūros dirbtuves sukviesti moksleiviai gerokai pakeitė apleistą buvusią Gargždų parko šokių aikštelę, dažnai vadinamą „Ežiu“.

Pokyčių vertę liudija faktas, kad šiandien aikštelėje naujienų portalo „Mano Gargždai“ fotografai užtiko ne vieną gargždiškį. Apžiūrėti pokyčių buvo užsukę ir nuolatiniai parke vyno išlenkti susitinkantys piliečiai, ir moksleiviai – tuoj pat išbandę sūpynių tvirtumą.

Padedant „Architektūros (vaikų) fondo“  savanoriams – jauniems architektams, labdaros ir paramos fondui „Ateities banga“, restoranui-viešbučiui „Lijo“, bendrovei „Simuva“, L.Karbauskienės individualiai statybos įmonei, Gargždų bendruomenės nariams, o svarbiausiai - daugiau nei dviem dešimtims Gargždų moksleivių, apleista parko aikštelė atsinaujino.

Per savaitgalį jaunuoliai gerokai padirbėjo. Aikštelėje atsirado didžiuliai krėslai, sūpynės, iš padangų sumontuoti dviračių laikikliai ir foteliai, iš medinių padėklų sukurti laiptai, tinkantys patogiai atsisėsti. Pokyčių akcentas – ažūrinės iš padangų detalių sudėliotos stogo dekoracijos, kurių centre galima įžiūrėti lakonišką ežio skulptūrą.

Jaunimas darbavosi šluotomis, kastuvais, teptukais ir dažais, plaktukais, pjūklais, replėmis. Susirinkę devintą ryte, moksleiviai savanoriškus darbus baiginėjo apie dešimtą. Vakar vakare atsinaujinęs „Ežys“ publikos laukė improvizuotame koncerte. Jaunuoliai džiaugiasi patys sukūrę pokyčius gimtame mieste, o jų įspūdžius apie dalyvavimą projekte naujienų portale „Mano Gargždai“ skelbsime vėliau.

 

Margaritos Mizaraitės, Karolio Butos, Stasio Gulbino fotografijos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 160 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,