Mano GargždaiBronziniam katinui – Gargžduko vardas

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)

Gargžduose, Klaipėdos gatvės alėjoje jau keletą mėnesių gyvenantis ir vaikų nuolat vis paglostomas bronzinis katinas pagaliau turi ir oficialų vardą.

Gargždukas – nuo šiol taip galima bus pristatyti meiliai besišypsantį katiną svečiams ir mažiesiems gargždiškiams.

Vardą  gargždiškių pamėgtai skulptūrai-gyvūnėliui nuo gegužės rinko patys gargždiškiai. Socialinio tinklo „Facebook“ Gargždų bendruomenės paskyroje kiekvienas galėjo pasiūlyti savo vardo variantą katinui ir balsuoti už labiausiai patikusią vardo versiją.

Oficialiai vardas gyvenimu besidžiaugiančiam katinui buvo suteiktas sekmadienį, Pasaulinės gyvūnų dienos šventėje Gargžduose. Čia buvo paskelbta, kad Gargžduko vardą skulptūrėlei pirmoji pasiūlė gargždiškė Neringa Stuopelienė. Jai skirta smagi bendrovės „Mars Lietuva“ dovana.

Miestą puošiančią bronzinę katino skulptūrą savo 760 gimtadienį švenčiantiems Gargždams padovanojo bendrovė „Mars Lietuva“.

Įteikiant dovaną miestui buvo tikimasi, kad besirąžančio katino skulptūra taps Gargždų nubudimo simboliu.

„Sakoma, kad katinas turi devynias gyvybes. Ši frazė puikiai tinka ir mūsų miestui – tris kartus iki pamatų sugriauti ir atstatyti Gargždai vėl pasiruošę augti ir klestėti“, – skulptūros atidengimo šventėje sakė bendrovės „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė.

Viskuo patenkinto, sotaus, gyvenimu besidžiaugiančio katino skulptūrą specialiai miesto jubiliejaus progai sukūrė žinomi skulptoriai Sergejus Plotnikovas ir Svajūnas Jurkus. 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 848 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,