Mano GargždaiProfsąjungos pirmininke perrinko L.Tučienę

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)

Šįvakar Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos darbuotojai rinkosi į ataskaitinį rinkiminį profsąjungos susirinkimą.

Daugiau nei dvejus metus veikianti profsąjunga vienija per 70 narių. Šįvakar jie vienbalsiai perrinko profsąjungos pirmininkę Laimą Tučienę antrajai kadencijai. Moteris taip pat dirba ir Agluonėnų seniūne.

Susirinkusiems pristatydama savo metinę darbo ataskaitą L.Tučienė pabrėžė, kad balandį su savivaldybės administracija pasirašyta kolektyvinė administracijos darbuotojų darbo sutartis – didžiausias pasiekimas, reikalavęs daugybės pastangų ir derybų. Ji taip pat priminė, kad per metus pagerėjo darbo sąlygos – savivaldybėje pagaliau sutvarkyti tualetai, įrengtas rūkomasis, suremontuoti kai kurie kabinetai.

Profsąjunga sprendžia įvairius savivaldybės administracijos darbuotojams iškylančius klausimus, atstovauja savo narius ginčuose, dalyvauja vertinimo komisijose, bendrauja, siekia savo tikslų, kartu vyksta į keliones ir švenčia didžiąsias metų šventes.

Į susirinkimą, nešinas glėbiu rožių užsuko ir savivaldybės Administracijos direktorius Česlovas Banevičius. Jis neslėpė palaikantis profsąjungos veiklą, pasirinkimą dėl pirmininkės perrinkimo ir linkėjo daugiau viešinti savo darbus, kad į profsąjungą įstotų daugiau narių. Esą kol kas iš trijų šimtų darbuotojų profsąjungos nariais ryžosi tapti nedidelė dalis tarnautojų ir valdininkų.

Šiuo metu kavinės-viešbučio „Lijo“ konferencijų salėje savivaldybės darbuotojai prie kavos puodelio ar taurės gėrimo tebeaptarinėja savo darbo aktualijas.

 

Redakcijos archyvo fotografijoje viršuje (trečia iš kairės) - Laima Tučienė.

Redos Baltinaitės fotografijos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 784 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,