Klaida
  • JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 853

Mano GargždaiĮ turgų - įsigyti sodinukų

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

IMG 4760

Vėstant orams, turgaus prekeiviai siaučiasi į šiltesnius rūbus. O ant prekystalių karaliavusios spalvingos daržovės ir vaisiai užleidžia vietą šviežioms bulvėms ir moliūgams.

Ant vieno kito prekystalio guli šilbaravykiai - jų krūvelė - 4-6 litai. Voveraitės buvo šiek tiek brangesnės – nuo 6 litų.

 

Šį šeštadienį siūloma ir medelių sodinukų, yra įvarių: obelų, kriaušių ar persikų. Vienas medelis kainuoja 20 litų. Našlaičių sodinukai kainuoja nuo 70 centų iki 1.5 lt., o chrizantemų – nuo 5 iki 15 litų.

 

Moliūgų kaina nesikeitė – didelė galva kainavo iki 15 litų. Bulvių ir burokėlių kaina taip pat liko tokia pati, jų kilogramas - nuo 60 centų.

 

Galima įsigyti ir egzotiškai skambančių cidonijos vaisių – 3 litai už kilogramą. Pardavėjos teigė, kad tai svarainio tipo vaisius, tačiau savo išvaizda primena kriaušę.

 

Uogų buvo nebedaug, po vieną kitą puslitrį ant stalų: spanguolės nuo 9 litų, puslitris aviečių - 5 litai, šaltalankiai - 5 litai.

Sveikuoliški juodieji ridikai kainavo nuo 1 iki 4 litų, priklausomai nuo dydžio. Juos pardavėjai rekomendavo įsigyti saugantis nuo žiemos šalčių ir vartoti su medumi. Pastarojo puslitris atsieitų apie 14 litų.

 

Naminės grietinės galima įsigyti už 5 litus.

 

Porų šakniavaisiai kainavo nuo 1 lito už vienetą. Agurkai – 3.5 litai, pupos – 2 litai už stiklinę. Žiediniai kopūstai kainuoja apie 3 lt. už kilogramą, paprasti - litas už kilogramą.

 

Besiruošiantys žiemai gali įsigyti ir vilnonių kojinių, suaugusiems tinkančios kainuoja 10 litų už porą.
Įvairių prieskoninių ir vaistinių žolelių taip pat netrūko. Buvo pardavinėjamos grąžgarstės, melisos, mėtos, jų kaina – apie 1 litas už pundelį. Taip pat galima įsigyti levandų ar meirūno vazonėlyje – nuo 5 litų.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 220 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,