Mano GargždaiPiešiniai dovanojo neišdildomų įspūdžių

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Penkiems Klaipėdos rajono vaikams piešiniai padovanojo nepamirštamų įspūdžių.

Lietuvos-Armėnijos forumo įsteigimui paminėti LR Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė ir Lietuvos-Armėnijos forumas inicijavo Respublikinį vaikų piešinių konkursą „Mes piešiame Armėniją“ bei socialinę akciją  „Plauk garlaiviu Trakuose“, kurioje dalyvavo 146 ugdymo įstaigos, gauti 1386 darbai.

Socialinių darbuotojų Viktorijos Pakalniškienės, Aleksandros Cibulskajos ir Ievos Tinkutienės iniciatyva 24 vaikai iš Dauparų – Kvietinių, Veiviržėnų ir Vėžaičių seniūnijų dalyvavo piešinių konkurse ir socialinėje akcijoje „Plauk garlaiviu Trakuose“. Piešinys „Mes piešiame Armėniją“ ir buvo bilietas į garlaivį. Vaikais Trakuose rūpinosi LR Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupės pirmininkė Dangutė Mikutienė. Pasak socialinių darbuotojų, kelionė į Trakus vaikams paliko neišdildomą įspūdį. Dauguma pirmą kartą plaukė garlaiviu, žavėjosi gražuole Trakų pilimi, pirmą kartą ragavo kibinus. Dar labiau nudžiugino kvietimas į iškilmingą renginį Seime spalio 4-ąją.

Iš 54 piešinių konkurse nominuotų vaikų – 5 iš Klaipėdos rajono: Neringa Norkutė, Ieva Rauktytė, Monika Kazlauskaitė, Justė Giržadaitė ir Agnė Kazlauskaitė.

Neringa Norkutė ir Ieva Rauktytė, lydimos socialinių darbuotojų Viktorijos Pakalniškienės ir Aleksandros Cibulskajos dalyvavo iškilmingame renginyje LR Seime. Konkurso dalyvėms buvo įteiktos atminimo dovanėlės, o dailės mokytojai iš Veiviržėnų Alvai Giržadienei ir socialinėms darbuotojoms – padėkos raštai bei laimėjusių piešinių albumai. Papildomai iš laimėtojų bus atrinkti 12 vaikų, kuriems atiteks kelionė į Armėniją.

 „Nuostabu tai, kad, būtent šią dieną Neringa šventė savo gimtadienį. Ji tikrai  nė nesapnavo apie tokią gimtadienio dovaną. Mažai mergaitei ši šventė išliks visam gyvenimui,“ - džiaugėsi socialinės darbuotojos, suteikusios vaikams daug džiugių akimirkų ir neišdildomų įspūdžių iš šventės LR Seime, kelionių po Trakus ir Vilnių.

 

Aleksandros Cibulskajos ir Viktorijos Pakalniškienės fotografijos: 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 407 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,